امروز : سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از سراب تا سر،آب ، وعده ها سراب بود؟

آری وعده های داده شده به این مناطق بی آب به نظر می رسد وعده و وعید بوده است .که عملی نشده بودند وقتی نفت را ۱۳۰ دلار می فروختند چرا اقدام نشده است ؟ ویا چرا درآن زمان پیگیری نشده است؟ وچرا های دیگر؟

از سراب تا سر،آب

تمام وعده ها به احاد مردم مناطق هرزندات ویکانات درمورد پمپاژو انتقال آب ارس دراین چند سال سراب بود ؟!!!!!!!!ولی

بنابه گزارش خبرنگار سایت خبری جوان فردا بعداز گذشت نزدیک به هشت پمپاژ وانتقال آب ارس به دشت هرزندات ویکانات از سراب به ، آب تبدیل شد.

آب در رود ارس انتظار مسئولینی را می کشد که علاقه خدمت به مردم شهید پرور و با غیرت وتشنه آب ارس به دشت هرزندات ویکانات را درسردارند .

آری وعده های داده شده به این مناطق بی آب به نظر می رسد وعده و وعید بوده است .که عملی نشده بودند وقتی نفت را ۱۳۰ دلار می فروختند چرا اقدام نشده است ؟ ویا چرا درآن زمان پیگیری نشده است؟ وچرا های دیگر؟

ولی بعداز گذشت نزدیک به هشت سال، امروز دریک عمل ابتکاری تمام خبرنگاران بومی درمعیت مسئولین اجرائی پروژه وفرماندار مرند وبخشدار مرکزی ومهندس میری اقدم کارشناس فرمانداری عازم منطقه عملیات اجرائی پروژه پمپاژ وانتقال آب ارس به دشتهای هرزندات ویکانات شدند .مسئول پروژه دریک گزارش اجمالی گفت دراین چند سال اخیر تمام گفته ها ، گفته ها بود!!!!اصل پروژه حدود یک ماه است شروع شده است.و روزانه ۱۰ لوله توسط ده تریلی از اصفهان به سر پروژه آورده میشود.

وی گفت حدود ۲۵۰۰ لوله لازم است تا این لوله ها به هرزندات برسد لازم به توضیح است هرزندات در فاز دوم خواهد بود اول یکانات در طرح قراردارد وهرزندات در فاز دوم قرار گرفته است.

وی بودجه پیش بینی شده براین طرح را ۱۱۰۰میلیارد تومان اعلام نمود.

وی ادامه داد اگر پیش آمد ناگوار رخ ندهد بعداز سه سال آب به یکانات خواهد رسید.وبعداز آن هرزندات شروع میشود.

لازم به توضیح است کانالهای پمپاژ وانتقال آب ارس دردشت گلفرج از سال ۱۳۸۷ براثر کم توجهی مسئولین جلبک زده است .

لازم بتوضیح است بزودی خبر تحلیل این خبر انتشار خواهد یافت.

دیدگاه بینندگان
 • زینال عربلوئی

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۳۹۴

  با سلام، به استحضار می رساند که خبر(مسئول پروژه دریک گزارش اجمالی گفت دراین چند سال اخیر تمام گفته ها ، گفته ها بود!!!!اصل پروژه حدود یک ماه است شروع شده است)تکذیب می گردداینجانب توضیح دادم که ایستگاه پمپاژ اصلی ،۵ کیلومتر خط انتقال قطر ۲۰۰۰م م ومخزن ۶۴۰۰۰ مترمکعبی ۱۰۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای دشت گلفرج ، دشت یکانات ودشت هرزندات مشترک استفاده خواهد شد وصرفا عملیات اجرائی از مخزن ۶۴۰۰۰ متر مکعبی تا هرزندات از یکماه گذشته شروع شده وقبل از اجرا مطالعات مرحله اول ،مطالعات مرحله دوم انجام وخرید هفت کیلومتر خط نتقال قطر ۲۰۰۰ م م انجام گرفته است خواهشمند است تکذبیه فوق در ان نشریه درج گردد.


  پاسخ دادن

  • رحیم میابی

   تاریخ : ۱۶ - آذر - ۱۳۹۴

   نترس جناب مهندس !!دیگر عمر عوامفریبی به پایان رسیده است .شما چرا باشتابان ؟ نکند خوف وهراس به جان شما بزرگان اجرائی مملکت که بادست خود کارخواهید کرد تا امرار معاش خانواده را برآورد وجبران نمائید .شما چرا ؟
   متن سخنان آقای مهندس هست .به موقع انتشار خواهد یافت.شما اگر سخنرانی گوش دهید از خوف کلنتر خارج میشوید .


   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه