جلسه چگونگی تبیین دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف و برای تقویت اعتماد عمومی درشهرستان مرند

سلطانپور از تمام فعالین فرهنگی اعم از هنرمندان و شعرا و‌خبرنگاران و فعالین مجازی خواست در تبیین دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف و برای تقویت اعتماد عمومی برنامه های خودرا برای اجرا در دهه فجر اعلام کنند

 جلسه کارگروه فرهنگی گرامیداشت دهه فجر ۹۹ به ریاست مهندس سعید سلطانپور رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مرند روز سه شنبه ۹۹/۱۱/۷ در اتاق ریاست ارشاد با حضور انجمن ها و NGOها و موسسات فرهنگی تشکیل شد .


خانم ها آهنی ورحیم زاده و باباپور ودلیری و محمودی
و آقایان میرمحمدزاده وافسربیگی و مرادی و پورهمت و حبیب وند و یحیائی و ره انجام و میابی و عالیباف در این جلسه حضور داشتند

سلطانپور از تمام فعالین فرهنگی اعم از هنرمندان و شعرا و‌خبرنگاران و فعالین مجازی خواست در تبیین دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف و برای تقویت اعتماد عمومی برنامه های خودرا برای اجرا در دهه فجر اعلام کنند.

رئیس فرهنگ وارشاداسلامی مرند از کلیه هنرمندان خواست برنامه های فرهنگی را برحسب سن طبقه بندی اجرا کنندوی از انجمن های خواست برنامه های خودرا جهت تصویب و برای اجرا در شورای فرهنگ عمومی و ستاد برگزاری دهه فجر ارائه دهند.

روسای انجمن های فرهنگی  وهنرمندان با اظهار نظر خود گفتند این فضا تا حال درمرند نبود از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر میکنیم که این فضا را جهت تعامل و تامل بین انجمن ها احیا کرده است .

T.me/jjavanefarda