آیت‌الله نوری‌همدانی: مردم در سختی‌ معیشتی به‌سر می‌برند/ نمایندگان مجلس ‌جلوی روند کاهش ارزش پول ملی را بگیرند‌

نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان رفع مشکلات جوانان را مورد تأکید قرار داد و گفت: کاهش ارزش پول ملی سبب سختی بیشتر معیشت مردم شده است و نمایندگان مجلس باید جلوی روند کاهش ارزش پول ملی را بگیرند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا javanefarda  به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز در دیدار رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و اعضای مجمع نمایندگان استان همدان که در دفتر معظم‌له برگزار شد، اظهار داشت: خدمت مخلصانه به انقلاب و مردم ولایتمدار ایران اسلامی وظیفه همه مسئولان است.

وی با تأکید بر اینکه خدمت به خلق خدا از بهترین عبادات است، افزود: مسئولان کشور در هر رده و جایگاهی متواضعانه، صمیمانه و صادقانه با مردم برخورد کنند تا قشر‌های مختلف، خیرخواهی مسئولان را حس کنند.

مرجع تقلید شیعیان رفع مشکلات جوانان را مورد تأکید قرارداد و بیان کرد: بالا رفتن سن ازدواج و سختی مضاعف معیشت جوانان موردتوجه باشد، کاهش ارزش پول ملی سبب سختی بیشتر معیشت مردم شده و نمایندگان مجلس باید جلوی روند کاهش ارزش پول ملی را بگیرند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه عنوان کرد: مردم استان همدان مردمی متدین، انقلابی و همیشه درصحنه هستند، مردم این استان همیشه در خط اسلام و انقلاب بوده‌اند و خواهند بود و تقدیم بیش از هشت هزار شهید به انقلاب افتخار بزرگی است که باید از وصیت و صحبت و زندگی شهدا درس آموخت.

آیت‌الله نوری همدانی تداوم آرمان‌های امام راحل را مورد تأکید قرارداد و تصریح کرد: علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها، ایران اسلامی به‌برکت انقلاب و خون شهدا راه خود را با صلابت و اقتدار ادامه می‌دهد.

وی گفت: افرادی که در خواب خرگوشی فرو رفته‌اند و اعتقاد دارند نظام و انقلاب اسلامی در حال تضعیف شدن است این موضوع را بدانند که انقلاب اسلامی با فکر، فطرت و فرهنگ مردم ایران سازگار است و تحت تأثیر مشکلات قرار نمی‌گیرد.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: انقلاب  اسلامی بسیار مستحکم و ریشه‌دار و مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان(عج) است و با همت و درایت علما و مسئولین و مردم، این انقلاب با توطئه دشمنان از بین نخواهد رفت.