۱۱داوطلب در انتخابات شوراهای اسلامی شهر شهرستان مرند ثبت نام کردند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: شمار داوطلبان ثبت نامی در ششمین دوره انتخابات شورا های اسلامی شهر این شهرستان در چهارمین روز به ۱۱ نفر رسید.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان فردا  javanefarda.ir  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرند

داود گرشاسبی افزود: تاکنون ثبت نام داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر در شهرستان مرند نهایی شده که ۱۰ نفر آنها از شهر مرند و ۱نفر از شهر بناب مرند می باشد.


وی بیان کرد: تاکنون از ۱۱ نفر ثبت نام کننده که به صورت قطعی است ۱ نفر زن می باشد.
نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: از تعداد ۱۱ نفر ثبت نام کننده ، تعداد ۶ نفر به صورت غیر حضوری در این فرایند ثبت نام کرده اند.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، موکول کردن ثبت‌نام به روزهای پایانی را باعث شلوغی و تراکم جمعیت در فرمانداری‌ و خطر افزایش انتقال بیماری دانست و گفت: از داوطلبان انتخابات شوراها تقاضا داریم تا به موقع ثبت‌نام خود را انجام داده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند..
رئیس هیات اجرایی شهرستان خاطر نشان کرد : داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر می‌توانند از روش ثبت نام با اپلیکیشن موبایلی (بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور) و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام ،نام نویسی با نسخه دسکتاپ کامپیوتر و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری برای نهایی کردن ثبت نام، استفاده از دفاتر پیشخوان دولت و دریافت کد رهگیری و مراجعه به فرمانداری اقدام کنند.
گرشاسبی بیان کرد: ثبت نام شورا‌های اسلامی شهر تا ساعت ۱۸ روز ۲۶ اسفندماه به پایان می‌رسد و ثبت نام شورا‌های اسلامی روستا نیز از ۱۶ فروردین آغاز می‌شود.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.