آغاز هفته دفاع مقدس علیه کرونا

 در طول روز نمک مزمزه کنید، نمک هفتاد نوع بیماری را درمان میکند. نمک دریا استفاده کنید. اگر فشار خون دارید رعایت کنید تا فشارتان بالا نرود. نمک عفونتهای حلق را بیرون میدهد.

  آغاز هفته دفاع مقدس علیه کرونا

آب داغی که می نوشید برای گلو مفید است. اما این ویروس کرونا تا ۳ تا ۴ روز در پشت سینوس پارانازال بینی شما پنهان است. آب داغی که می نوشیم به آنجا نمی رسد. بعد از ۴ تا ۵ روز این ویروس که در پشت سینوس پارانازال پنهان شده بود به ریه های شما می رسد. سپس در تنفس مشکل دارید. به همین دلیل مصرف بخار که به پشت سینوس پارانازال شما می رسد، بسیار مهم است. شما باید این ویروس را در بینی با بخار از بین ببرید.

 در دمای ۵۰ درجه سانتیگراد، این ویروس از کار می افتد یعنی فلج می شود.

 در دمای ۶۰ درجه سانتیگراد این ویروس چنان ضعیف می شود که هر سیستم ایمنی انسانی می تواند علیه آن مبارزه کند.

 آن دسته افرادی که در خانه می میمانند باید روزی یک بار از بخار استفاده کنند.

 اگر برای خرید سبزیجات به بازار میروید، آن را دو بار در روز مصرف کنید.

 هرکسی که با افراد ملاقات میکند یا به هر اداره ای میرود باید ۳ بار در روز از بخار استفاده کند. این را به همه عزیزان خود منتقل کنید.

 هفته بخار؛
به گفته پزشکان، Covid -19 می تواند با استنشاق بخار از بینی و دهان، از بین بردن ویروس کرونا از بین برود.

 اگر همه مردم به مدت یک هفته کار خود را با دستگاه بخار آغاز کنند، همه گیری به زودی پایان می یابد. بنابراین در اینجا یک پیشنهاد وجود دارد:

 برای استنشاق بخار، فرآیند را به مدت یک هفته، صبح و عصر شروع کنید، هر بار فقط ۵ دقیقه. اگر همه افراد این روش را برای یک هفته اتخاذ کنند، کشنده Covid-19 پاک می شود. این عمل هیچ عارضه جانبی نیز ندارد.

 بنابراین لطفاً این پیام را به همه نزدیکان، دوستان و همسایگان خود بفرستید تا همه ما بتوانیم با هم این ویروس کرونا را از بین ببریم و در این دنیای زیبا زندگی و زندگی کنیم.

💥آویشن داروی معجزه گر را استفاده کنید. سیر برای عفونت زدایی از بدن عالیست.

💥قرقره آب نمک تمام عفونتهای گلو و حلق بیمار را بیرون میدهد. عسل و سیاهدانه در برابر کرونا معجزه می کند.

 جوشانده آویشن و گل بابونه معجزه میکند.
بخور آویشن، گلاب، بابونه ریه را ضدعفونی کرده و راه تنفس را باز می کند.

 قبل از اینکه عفونت در ریه زیاد شود درمان گیاهی را شروع کنید.

 سیر بهترین درمان برای عفونت است. سیر تازه و یا خشک را بجوید و میل کنید. عفونتهای درون بدن را با سرفه مصنوعی بیرون بریزید.

 درد عضلات را با حمام آفتاب درمان کنید. استراحت و تغذیه مقوی راه درمان کروناست. کرونا را میتوان شکست داد. به داروهای گیاهی ایمان بیاوریم.

 نیاز نیست به بیمارستان هجوم ببرید. محیطهای بیمارستان مناسب بستری و درمان نیست.

 بدن خودتان را تقویت کنید. خرما بخورید، عسل بخورید، مایعات فراوان بنوشید، شربت گلاب بخورید بسیار عالی است. گلاب بهترین درمان کروناست.

 در طول روز نمک مزمزه کنید، نمک هفتاد نوع بیماری را درمان میکند. نمک دریا استفاده کنید. اگر فشار خون دارید رعایت کنید تا فشارتان بالا نرود. نمک عفونتهای حلق را بیرون میدهد.

 بیمار کرونایی را قرنطینه کنید، دستشویی جدا، اتاق دارای تهویه مناسب جدا، غذا و ظرف غذاخوری و آبخوری جدا باشه، بیمار کرونایی را نترسانید، روحیه بدهید، هرچه روحیه بالاتر باشد درمان مؤثرتر هست. اصلا نترسید .

 از دست دادن بویایی و چشایی بخاطر ضعیف شدن سیستم عصبی هست. نگران نباشید، با بخور آویشن و گلاب در طی چند روز درمان میشود و دوباره سیستم چشایی و بویایی برمیگردد. بخور برگ اکالیپتوس یا بخور عصاره آن هم مؤثر هست.

 خلاصه بدن را تقویت کنید، بدن خودش آنتی بادی درست میکند. کرونا در مقابل بدن محکم و قوی و درمان درست گیاهی ناتوان است.

 این متن را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.
#کرونا
#جنگ

♦️پایگاه خبری #جوان_فردا ‌👇
Javanefarda.ir

♦️اخبار را در کانال #جوان_فردا 👇پیگیرباشید

#جوان_فردا

T.me/jjavanefarda

#جوان_فردا را در اینستاگرام 👇پیگیرباشید👇
Javane_fardaa