فضامی مچازی از منظر نوری همدانی

آیت‌الله نوری همدانی: با بسته شدن فضای مجازی مخالف هستم/ وضعیت فضای مجازی نگران‌کننده است

یکی از مراجع تقلید گفت: با بسته شدن فضای مجازی مخالف هستم اما باید نسبت به کنترل ناهنجاری‌های آن حساس بود. متاسفانه دشمنان جوانان و خانواده‌ها را مورد هدف قرار داده‌اند که در مقابل این نقشه دشمن باید اقدامات مناسبی انجام گیرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از  خبرگزاری فارس به نقل از حوزه، آیت‌الله حسین نوری همدانی امروز در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی رئیس و برخی اعضای کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه قانون‌ بدون نظارت مؤثر نخواهد بود، عنوان کرد: نظارت بر اجرای دقیق قانون باید به صورت جدی دنبال شود.

وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما ایران باید در تراز کشوری که انقلاب کرده و اسلامی است، باشد، گفت: بخشی از برنامه‌ها خلاف شرع است که باید جلوی آن گرفته شود.

این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به فرهنگ غنی اسلام عنوان کرد: دنیای امروز تشنه حقایق اسلام است. امام رضوان الله تعالی علیه با قیام خویش نگاه جهانیان را به اسلام جلب و یک شاکله خاصی به دنیا معرفی نمود و آن شاکله تدین و اسلام است. دنیای امروز که از زر و زور و تزویر، که تنها سرمایه دشمنان اسلام است خسته شده، به دنبال حقیقت اسلام ناب محمدی است،

وی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: امروز شما باید مسائل فرهنگی خارج از کشور را پیگیر باشید که آیا سازمان فرهنگ و ارتباطات توانسته است پیام فرهنگی انقلاب و ایران و اسلام را به جهان معرفی کند؟

آیت‌الله نوری همدانی در ادامه وضعیت فضای مجازی را نگران کننده دانست و افزود: با بسته شدن فضای مجازی مخالف هستم اما باید نسبت به کنترل ناهنجاری‌های آن حساس بود. متاسفانه دشمنان جوانان و خانواده‌ها را مورد هدف قرار داده‌اند که در مقابل این نقشه دشمن باید اقدامات مناسبی انجام گیرد.

وی در پایان ایجاد شبهه در فضای مجازی نسبت به اسلام و انقلاب و شیعه را فراوان دانست و بر پاسخگویی به این شبهات تاکید کرد.