رئیسی در آذربایجانغربی

سفر قریب‌الوقوع آیت‌الله رئیسی به آذربایجان غربی/ رئیس‌جمهور در حال بررسی مشکلات استان است

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: آیت‌الله رئیسی اواخر آبان و یا اوایل آذر ماه به استان سفر می‌کند و هم‌اکنون در حال بررسی مشکلات ارومیه و استان است.

به گزارش پایگاه خبری جوان فردا javanefarda.ir  حجت‌الاسلام سیدسلمان ذاکر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور به آذربایجان غربی اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی اواخر آبان و یا اوایل آذر ماه به استان سفر می‌کند و هم‌اکنون در حال بررسی مشکلات ارومیه و استان است.

وی تصریح کرد: استاندار آذربایجان غربی نیز این مسائل را به‌صورت مستقیم در حال پیگیری است و من نیز به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان، پس از انتخاب ایشان به‌عنوان رئیس‌جمهور، از وی دعوت رسمی برای حضور در آذربایجان‌غربی انجام دادم.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی گفت: در دیدار اخیر نیز تأکید خصوصی شد رئیس جمهور پیش از سرد شدن هوا به آذربایجان‌غربی سفر کند چون مردم استان نیز مشتاق دیدار با ایشان هستند و آیت‌الله رئیسی نیز تأکید کرد که حتماً به آذربایجان غربی سفر می‌کنند.

وی بیان کرد: بنابراین منتظر حضور آیت‌الله رئیسی در استان هستیم که گره‌گشای مشکلات جوانان، اشتغال، تجارت و کشاورزی باشیم.‌