مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان ‌شرقی خبر داد:

حمایت از زنان کارآفرین و فعال سرپرست خانوار در زمینه صنایع تولیدی و تبدیلی

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان ‌شرقی در بازدید از نمایشگاه تولیدات زنان سرپرست خانوار که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سازمان جهاد کشاورزی استان برپا شده بود، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان و حمایت از زنان کارآفرین و فعال سرپرست خانوار در زمینه‌های صنایع تولیدی و تبدیلی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir رقیه صادق‌زاده از اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلف در راستای توانمندسازی اقتصادی زنان، کارآفرینی برای بانوان، ارائه تسهیلات به زنان روستایی و شهری سرپرست خانوار و برگزاری نشست‌های مختلف تخصصی در راستای کاهش مشکلات زنان در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

وی همچنین خواستار حمایت مسئولان در خصوص بازاریابی و فروش محصولات و تولیدات بانوان و احداث بازارچه های دائمی برای فروش محصولات زنان شد و اجرای طرح‌‌های توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار را از اولویت‌های اداره کل امور زنان و خانواده استانداری دانست.

در این بازدید، بانوان کارآفرین سرپرست خانوار، مسائل، مشکلات و پیشنهادهای خود را در حوزه اشتغال و کارآفرینی از جمله بازاریابی، صادرات، تسهیلات، صدور مجوز و فضای کارگاهی بیان کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه که تا روز پنجشنبه ۱۸ آذر جهت بازدید و خرید عموم دایر است ۲۰ غرفه از محصولات تولیدی ۲۵ نفر از بانوان سرپرست خانوار از شهرستان‌های تبریز و ملکان برپا شده است.