خون‌خواهان نوید افکاری!

سعودی‌ها ۸۱ مخالف سیاسی خود را گردن زدند/ خون‌خواهان نوید افکاری چرا #اعدام_نکنید نمی‌زنند؟

نوید افکاری که به جرم قتل محکوم به قصاص شد، توسط مقامات و رسانه‌های غربی و دولت‌های وابسته منطقه به سوژه یک کمپین فضای مجازی علیه نظام اسلامی تبدیل شد. اما اکنون مدعیان حقوق بشر در برابر اعدام 81 نفر در عربستان سعودی هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از فارس پلاس؛ روایت روز: نوید افکاری زمانی که به اتهام قتل دستگیر شد، مخالفان جمهوری اسلامی ایران یک کمپین راه‌اندازی کردند: #اعدام_نکنید!

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران تحت فشار رسانه‌ای دشمن دادگاه را برگزار و بر اساس اعترافات خود نوید افکاری وی را به قصاص محکوم کرد. یک سال بعد هم فیلم اعترافات نوید افکاری منتشر شد. افکاری در فیلم اعترافات خود می‌گوید: کسی را کشتم که نمشناختمش!

قبل‌تر هم یک فایل صوتی از نوید افکاری منتشر شده بود که او از دزدی‌هایش می‌گوید و اینکه برادرش هم در این ماجرا چه نقشی داشته است. این فایل صوتی را هم بشنوید:

فایل‌های صوتی دیگر و اعترافات کامل نوید افکاری هم به مرور منتشر شد. نوید افکاری طبق اعتراف خود که دزدی هم می‌کرد، حالا مرتکب قتل هم شده بود. نظام اسلامی هم او را محکوم به قصاص کرد.

خون‌خواهان نوید افکاری!

موج ضدانقلاب اما ادامه داشت. هشتگ اعدام نکنید را از اپوزیسیون‌های خارج‌نشین تا مقامات دولت‌های غربی بازنشر می‌کردند.