مستکبران عالم تنها زبان قدرت را می‌فهمند

فرمانده‌ کل سپاه در بندرعباس: دست متجاوزان و دشمنان ‌به ایران ‌را قطع می‌کنیم/ هندسه قدرت نیروی دریایی سپاه ‌کامل شد/ تحریم معنایی ندارد

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "دست متجاوزان و دشمنان ‌به ایران ‌را قطع می‌کنیم"، گفت: همه ما سربازان امام و رهبرمان هستیم و آموخته‌ایم باید قوی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوان فردا javanefarda.ir  به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌ فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هشتمین آیین الحاق تجهیزات شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه “خداوند متعال را شاکریم که در حماسه‌ای دیگر، یک حرکت جدید را که برازنده نیروی دریایی سپاه است شاهد هستیم”، اظهار داشت: تاریخ و حوادث جهان به ما آموخت که لحظه‌ای غفلت به‌اندازه یک تاریخ پشیمان‌کننده خواهد بود؛ برخی لحظه‌ها به‌اندازه تاریخ اهمیت دارد، همانند دفاع مقدس که اگر با دست‌های خالی به میدان نمی‌رفتیم امروز سرنوشت دیگری داشتیم.

فرمانده‌کل سپاه با ابراز اینکه “اگر خون‌های پاک شهیدان به زمین ریخته نمی‌شد، خانواده‌های شهدا صبوری نمی‌کردند و ملت غیور ایران استقامت نمی‌کرد، امروز سرنوشت دیگری داشتیم”، افزود: اما همه ما به خدا توکل کردیم و مقابل دشمن، آرایش دفاعی گرفتیم که کرامت ملت محفوظ ماند.

وی تصریح کرد: از دفاع مقدس و این تاریخ حیاتبخش درس‌های بزرگی گرفتیم و آموختیم که در نظام جهان، جایی برای ضعیفان نیست و اگر نظام و کشوری ضعیف باشد، حیثیت و شرافتش غارت می‌شود، به این خاطر که اشرار عالم به ملت‌های ضعیف رحم نمی‌کنند و آن‌ها را فرو می‌ریزند.

 سلامی با اشاره به اینکه مستکبران عالم تنها زبان قدرت را می‌فهمند و به آن احترام می‌گزارند، ادامه داد:‌ این تجربیات گرانسنگ که محصول خون شهیدان است،‌ به‌طور قطع برای ما مهم و درس‌آموز و حاوی این پیام است که باید قدرتمند باشیم تا امنیت‌مان در همه حوزه‌ها حفظ شود.

وی در ادامه تأکید کرد: همت و تلاش فرزندان دانشمند ایران اسلامی و عنایات و امدادهای الهی به آنان در توان‌افزایی دفاعی کشور اعم از پرتاب ماهواره به فضا و ساخت سامانه‌های زیرسطحی هوشمند، دست متجاوزان و دشمنان به ایران اسلامی را قطع کرده است.

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه “اندیشه‌‌های حرکت‌آفرین حاصل تدابیر و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز است که راه سرافرازی،‌ عزت و قدرت را به ما می‌آموزد”، اضافه کرد: همه ما سربازان امام و رهبرمان هستیم و آموخته‌ایم باید قوی باشیم.

وی با تأکید بر اینکه برای کسانی که دشمن را می‌شناسند،‌ تحریم معنایی ندارد، اظهار کرد: برای جوانان ما که این تجهیزات را در عصر تحریم‌های شدید و ظالمانه دشمن ساخته‌اند،‌ حصارهای تحریم سست است و آنان تحریم را بی‌اثر و خنثی کرده‌اند.

سلامی با ابراز اینکه “جوان و نو شدن قدرت برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است”، تصریح کرد: روش‌های جدید در قدرت‌افزایی نظام اسلامی برای ما مهم است که امروز با الحاق زیر‌سطحی‌های هوشمند،‌ هندسه قدرت نیروی دریایی سپاه یعنی سطح، بالاسطح، زیرسطح و خشکی، کامل شد.