کوی صنعت مبل مرند

مرند قابلیت لقب پایتخت مبل ایران را دارد…

دکتر نظری :در راستای شناساندن این پتانسیل و معرفی شهر مرند بعنوان پایتخت مبل ایران ، باید سعی و تلاش نمود تا این منطقه از شهر بعنوان یک قطب صنایع چوبی از شهرت سراسری برخوردار شود .

 

دکتر نظری شهردار مرند ؛ مرند قابلیت لقب پایتخت مبل ایران را دارد…


به گزارش جوان فردا به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرند ، دکتر نظری #شهردار_مرند امروز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه در بازدید از پروژه های عمرانی شهر ، در محل کوی صنعتی مبل کاران حضور یافته و از نزدیک شاهد اقدامات عمرانی بود.

دکتر نظری در حاشیه این بازدید و در گفتگو با خبرنگار ما افزود؛ پروژه ی ساماندهی راه دسترسی کوی صنعتی مبل کاران ( راه قدیم جواش)از چندی پیش به همت اکیپ عمرانی شهرداری مرند شروع شده و از پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای برخوردا است.

دکتر نظری در خصوص فعالیتهای تجاری و اقتصادی عده از صنعتگران مبل گفت ؛ بیش از ۲۵۰ واحد مبل سازی در این منطقه مشغول به کار بوده که شاید بطور مستقیم و غیر مستقیم فرصت اشتعالزایی بیش از ۲۵۰۰ نفر فراهم شده است.

شهردار مرند خاطر نشان کرد؛ در راستای شناساندن این پتانسیل و معرفی شهر مرند بعنوان پایتخت مبل ایران ، باید سعی و تلاش نمود تا این منطقه از شهر بعنوان یک قطب صنایع چوبی از شهرت سراسری برخوردار شود .

روابط عمومی شورا و شهرداری مرند
@sh_az_sh