روز کارگر مبارکباد

میابی با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفت در این‌پیام‌اشاره به برده داری نوین شده است

جای داردبعنوان رسانه وزبان‌گویای مردم‌ومسئولین‌ از دولتمردان و نمایندگان مجلس بخواهیم اگر واقعاً معتقد به منویات رهبر معظم انقلاب (استقلال ملت وکشور ،به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد) هستید حتما کارگران را دریابید. مسئولین باید بدانند برده داری نوین در بخش خصوصی کارگری و دولتی خودرا نشان میدهد .این برده داری رابطه مستقیم با برنامه های اقتصادی دولت دارد.

میابی با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفت در این‌پیام‌اشاره پ به برده داری نوین شده است

بسم الله الرحمن الرحیم
١١ اردیبهشت روز کارگر، روز شایسته‌ترین، ارزشمندترین و خستگی ناپذیرترین انسانهاست. چرخ تولید و صنعت در حوزه‌های مختلف زمانی پرقدرت به حرکت ادامه خواهد داد که دست‌هایی پرتوان و افکاری ناب آن را به گردش درآورد.
عزت یک کشور، اقتصاد توانمند و رشد و توسعه آن، مرهون کارگرانی است که بی‌وقفه در تنور تولید داخلی می‌دمند و حیات و ثبات اقتصادی را برای ملتشان به ارمغان می‌آورند و بازوی توانمند کشور محسوب می‌گردند.
مجموعه پایگاه خبری #جوان_فردا ١١ اردیبهشت روز کارگر را به تمامی کارگران شریف، پرتلاش و سختکوش که نماد صداقت، تلاش و پویایی هستند، تبریک عرض نموده؛ از خدای رحمان برای کشورمان، در سالی که حکیمانه مقام معظم رهبری آن را سال “مهار تورم ،رشدتولید” نام نهاده‌اند، پیشرفت در عرصه‌های تولید ملی و اشتغال و رونق صنایع در جهت تحقق اقتصادی پویا و برای همه سختکوشان این عرصه سلامتی، عزت و فرجامی خیر مسئلت می‌نمایم.
جای داردبعنوان رسانه وزبان‌گویای مردم‌ومسئولین‌ از دولتمردان و نمایندگان مجلس بخواهیم اگر واقعاً معتقد به منویات رهبر معظم انقلاب (استقلال ملت وکشور ،به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد) هستید حتما کارگران را دریابید.
مسئولین باید بدانند برده داری نوین در بخش خصوصی کارگری و دولتی خودرا نشان میدهد .این برده داری رابطه مستقیم با برنامه های اقتصادی دولت دارد.

#رحیم_اصیل_میابی
مدیرمسئول پایگاه خبری #جوان_فردا
و نشریه #گوزل_وطن

♦️ #جوان_فردا
مستقل ومردمی ترین رسانه

درایتا👇
@javanefarda

در تلگرام‌👇
T.me/jjavanefarda