دانشگاه آزاد اسلامی مرند آمادگی و پتانسیل بین‌المللی شدن را دارد / دانشگاه فقط با نصب تابلو بین‌المللی نمی‌شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی : واحد مرند آمادگی و پتانسیل بین‌المللی شدن را دارد و می‌تواند به دانشگاه متفاوت و بین‌المللی تبدیل شود چون این واحد دانشگاهی از کارکنان و اعضای هیات علمی و رشته‌های خوبی برخوردار است.

به گزارش جوان فردا ، دکتر سید جواد انگجی به همراه دکتر صادقی شجاع از پیشکسوتان دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بهروز دانشیان رئیس دبیرخانه هیات امنای استان به صورت سرزده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند بازدید کردند.

انگجی در این بازدید با توجه به تغییرات صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی، توجه به کیفیت را مهمترین اصل این تغییرات قلمداد کرد و گفت: همه واحدها و مراکز مجموعه‌ای به نام دانشگاه آزاد اسلامی استان را تشکیل دادند که وظیفه داریم به فکر همه واحدهای دانشگاهی باشیم و فعالیت‌های خود را چند برابر افزایش دهیم.

انگجی:‌ واحد مرند آمادگی و پتانسیل بین‌الملی شدن را دارد و می‌تواند به دانشگاه متفاوت و بین‌المللی تبدیل شود چون این واحد دانشگاهی از کارکنان و اعضای هیات علمی و رشته‌های خوبی برخوردار است

وی واحد مرند را گل سرسبد استان عنوان کرد و افزود: ابعاد تشکیلات جدید باید تبیین شود و حجم کار در مراکز استان چند برابر افزایش یافته که اگر قرار باشد کارها را تقسیم کنیم، گرفتاری‌ها و مشکلات به سایر واحدها خواهد رسید، لذا می‌توانیم با تلاش تمام یک دانشگاه خوب و متفاوت به نام دانشگاه استان آذربایجان شرقی داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی همچنین موقعیت ویژه و استراتژیک واحد مرند را منحصر به فرد دانسته و اظهار کرد: هیچ‌کدام از واحدهای بین‌المللی از این چنین پتانسیل و موقعیت خوبی برخوردار نیستند و باید از این پتانسیل استفاده بهینه شود. واحد مرند با استراتژی بین‌المللی که دارد می تواند یک دانشگاه برند و خوب باشد و زمانی این اتفاق خواهد افتاد که دانشگاه را از حالت متعارف در آورده و دانشجویان خارجی جذب کنیم.

انگجی با توجه به پیشرفت و اقدامات گسترده واحد مرند، بیان کرد: واحد مرند یکی از دانشگاه‌های نمونه استان است و این به طور اتفاقی به وجود نیامده بلکه با اعضای هیات علمی خوب و کارکنان تلاشگر و با مدیریت عالی دکتر حمید میرزایی است که واحد مرند را واحد شاخص و برتر در استان کرده است و با این ویژگی‌های عالی و کارایی دکتر میرزایی است که وی را به عنوان نخستین معاون در استان انتخاب کردم.

هیچ‌وقت دانشگاه را نباید به چشم تجاری و اقتصادی نگاه کنیم. باید با سعی و تلاش علم را تبدیل به ثروت کنیم

وی بر عزم جدی و همکاری در راستای پیشبرد اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرده و گفت: امیدوارم با برنامه‌ریزی مناسب با همکاری همدیگر در آینده نه چندان دور شاهد حضور دانشجویان بین‌المللی از کشورهای همجوار در این دانشگاه باشیم.

رئیس واحد تبریز اظهار کرد: واحد مرند آمادگی و پتانسیل بین‌المللی شدن را دارد و می‌تواند به دانشگاه متفاوت و بین‌المللی تبدیل شود چون این واحد دانشگاهی از کارکنان و اعضای هیات علمی و رشته‌های خوبی برخوردار است.

رئیس دانشگاه استان آذربایجان شرقی افزود: همه استادان و کارکنان، دانشجویان را به چشم فرزند خود نگاه کرده و همت خود را افزایش داده و این در دانشگاه‌های استان به طور عینی دیده می‌شود به ویژه که واحد مرند بازوی قوی برای رفع مشکلات استان است.

وی اضافه کرد: ما هیچ‌وقت دانشگاه را نباید به چشم تجاری و اقتصادی نگاه کنیم. باید با سعی و تلاش علم را تبدیل به ثروت کنیم و همه دست به دست هم دهیم تا چنین دانشگاهی ساخته شود و من از تمامی همکاران و اعضای هیات علمی تقاضا دارم دعا کنید دانشگاه خوب و ایده‌ال داشته باشیم.

انتهای خبر /