عده‌ای با چوب لای چرخ گذاشتن مانع از پیشرفت دولت می‌شوند / انتخابات یکی از موارد حساس و تعیین کننده در امورات کشور است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: در زیر سایه ولایت فقیه و در راستای اعتلای نظام در تلاش هستیم و هدف ما اعتلای نظام است ولی عده‌ای با چوب لای چرخ گذاشتن مانع از پیشرفت دولت می‌شوند و فقط شعار می‌دهند و شعارگرایی را مقدم بر عمل‌گرایی می‌دانند و در تلاش برای منافع فردی هستند.

به گزارش جوان فردا ، تقی کرمی در مراسم سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در محل دانشگاه آزاد واحد مرند اظهار کرد: عزت، افتخار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را مدیون فداکاری‌های این عزیزان هستیم.

وی افزود: ایران منهای امام خمینی (ره) معنا و مفهومی نداشت که ما هر چه داریم به برکت امام خمینی (ره) است و مقام معظم رهبری پرچمدار آن رهبر فقید است که توانسته کشور را از گردنه‌های خطرناک نجات بخشد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با توجه به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان مظهر استقامت و صبر هستند چرا که سال‌ها در شرایط سخت به خاطر سربلندی نظام و کشور استقامت کرده‌اند.

کرمی :‌ هر چه داریم در زیر سایه ائمه اطهار است و به برکت آنها در آرامش هستیم و آنها الگوی رفتاری ما هستند.

کرمی افزود: عزت و آبروی شما دارای ارزش بسیاری است و باید از این آبرو محافظت کرد.وی ادامه داد: خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران دلسوزان نظام جمهوری اسلامی هستند ولی متاسفانه عده‌ای نه جنگ دیده‌اند و نه سختی‌های نظام را تحمل کرده‌اند و ادعای دلسوزی برای نظام را دارند.

وی با توجه به دهه کرامت گفت: هر چه داریم در زیر سایه ائمه اطهار است و به برکت آنها در آرامش هستیم و آنها الگوی رفتاری ما هستند.

فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار کرد: ما پیروان خط رهبر و مطیع فرمان او هستیم و در زمان جنگ حضرت امام خمینی (ره) دستور قبولی قطعنامه را صادر کردند و همگی بر دستور ایشان لبیک گفتیم. همگی وظیفه داریم در برابر امر رهبر و حمایت ایشان از یک موردی سر تعظیم فرود آوریم و نباید بر خلاف حرف رهبر عملی را انجام دهیم.

کرمی با توجه به توافقات اخیر هسته ای بیان کرد: رهبر معظم انقلاب مذاکرات هسته‌ای فرزندان دیپلماسی را به صورت دقیق رصد می‌کردند و اگر در جایی احساس خطر می‌کردند تیم هسته‌ای را راهنمایی می‌کردند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر اجرای توافق تاکید کرده‌اند، افزود: رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه توافق باید انجام بگیرد و من این مذاکره‌کنندگان فرزندان امین، شجاع و متدین می‌دانم. از تیم هسته‌ای حمایت کردند، پس لازم است همگی در برابر حمایت و سخنان ایشان سر تعظیم فرود آورده و نام وطن‌فروش بر آنها نگذاریم.
کرمی گفت: عده‌ای می‌گویند ما پیرو ولایت هستیم در صورتی‌که حرف رهبر را بر حمایت ایشان از توافقات قبول ندارند.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های رهبری اصل شجاعت است و رهبر معظم انقلاب با اقتدار و شجاعت تمام مذاکرات را پیگیری می‌کردند و در صورتی‌که خطر برای نظام و کشور را احساس می کردند، زودتر اعلام موضع می‌کردند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با توجه به در پیش بودن انتخابات گفت: انتخابات یکی از موارد حساس و تعیین کننده در امورات کشور است پس با انتخاب آگاهانه خود در اعتلای نظام و کشور سهیم باشیم. رای هر فرد، عقیده و اندیشه آن است و وظیفه ما مسئولان حفاظت و صیانت از رای مردم است .

انتهای خبر /