موافقان دیروز پارلمانی مسکن مهر درپارلمان، مخالفان امروز مسکن مهر جفا در سیما شده اند

سالها پیش در دولت عدالت گستر ومهرورز(احمدی نژاد) طرح مسکن مهر استارت خورد با شعار اینکه همه باید صاحب خانه شوند مردم برای ثبت نام پیش قدم این کار خیر بودند .

تحلیلی برسخنان ناشیانه شخص پارلمان در شبکه دوسیما
????????????
موافقان دیروز پارلمانی مسکن مهر درپارلمان، مخالفان امروز مسکن مهر جفا در سیما شده اند
????????????

نویسنده :ا،بیداری

انتشار در سایت رسمی جوان فردا?
www.javanefarda.ir

ودر کانال خبری جوان فردا??
@jjavanefarda

مسکن نیاز اصلی هر جامعه است.
سالها پیش در دولت عدالت گستر ومهرورز(احمدی نژاد) طرح مسکن مهر استارت خورد با شعار اینکه همه باید صاحب خانه شوند مردم برای ثبت نام پیش قدم این کار خیر بودند .
بنده یکی از آن مردم بودم .
باطرح مسکن مهر با زمین رایگان و وام ۲۵میلیون تومان با قیمت مناسب میلگرد سیمان و دستمزد بنا و کارگر میشد کاری پیش برد ولی متاسفانه بدون پرداخت بودجه از سوی دولت قبل با پول جمع شده از سوی ملت عملیات خاکبرداری و نقشه کشی شروع شد و و وام مرحله ای اول واریز شد که متاسفانه پیمانکاران نیز قرارداد بستند جهت ساخت که همان دولت طرح قیمت انرژی و سوخت را بالا برد و نه تنها میلگرد گران شد حتی روغن نباتی هم گران شد سیمان و…. .آری استارت مسکن جفا با گرانی ها استارت خورد طرحی که فقط احداث مسکن استارت خورد و مردم بی بضاعت توان پرداخت مابه تفاوت گرانی را پیدا نکردند و از طرفی با گرانی پیمانکاران مجبور به فسخ قرارداد شدند که بماند.
در این طرح مسکن مهر فقط ساخت و تولید در برنامه دولت بود غافل از اینکه این ساختمانها که اکثرا در حاشیه شهرها و کوهپایه ها بنا شدند اصلا کارشناسی و اخذ بودجه برای احداث راه ،احداث مدرسه، احداث پاسگاه و انشعابات آب وبرق و گاز وتلفن در نظر گرفته نشده بود و همان دولت با کمک مجلسی های منتخب مردم که الان هستند عده ای که ادعای کدخدایی میکنند مهر تایید گران شدن بهای آب ،برق، گاز، تلفن و حامل های انرژی بر گردن مردم مظلوم آوردند .حال پس از مقدمه بنده به عنوان شهروند بیسواد که حتی دیپلم ندارم میبینم چه شد و چه ها شد .وچه ها خواهدشد.
مسکن مهر هم یک بار سنگین برای دولت تدبیر و امید شد دولتی که با خزانه خالی بدهی سنگین و انواع تحریم ها و اختلاس ها یادگار دولت قبل بود ،دولت جدید شروع بکار کرد.آری در طول ۳سال و نیم از عمر این دولت هنوز مسکن مهر (جفا)تازه روبه اتمام است و چه بودجه هایی که دولت اختصاص نداد‌ ؛حال آقای منتقد آیا با این بودجه ها نمیشد مردم بصورت وام دریافت کنند؟ایا حامل انرژی و حتی گران کردن نان مردم بهای آب، برق، گاز و.‌. توسط شما مجلسی ها تصویب نشد؟ایا شما که کارشناس مسکن هستید در دولت قبل چه اقدامی برای معیشت و رفاه مردم هیچ ،چه اقدامی برای طرح مسکن داشتید؟حال که میبینم از نظر شما همه کارهای دولت تدبیر اشتباه است آیا مسکن مهر چه بود؟آیا باعث و بانی رکود مسکن نیست؟ایا باعث فلاکت شهرداریها که مجبور به احداث فضای سبز و جاده نیست که شماها تصویب کردید به تراکم فروشی و فروش تغییر کاربری و…جهت درآمد شهرداریها و اینک کسی ساختمان نمیسازد تا از شهرداری تراکم بخرد و شهرداریها همه بدهکار هستند.ایا کسی به شما انتقاد داشته باشد رسانه میلی اجازه میدهد حضورا با شما انتقاد شود؟آیا مملکت غیر از شما منتقد دولت کارشناس متخصص ندارد؟پس توصیه میکنم بدانید آن بالا بالاها یکی هست بنام خدا و هر ظلم و کارشکنی را میبیند .
من سر این حرفها هستم حتی اعدامم کنند.
عوام فریبی که نوزاد دروغگوئی است مخرب ترین نقش را در جامعه دارد.
با اینکه شعار اصلی دولت تدبیر و امید:
درود بر منتقدان من است.ایا واقعا دلت به حال مردم میسوزد!؟؟؟؟اگر انشالله چنین است برای مرم حوزه انتخابی خود چه کرده ای که برای مردم کشور میخواهی بکنی؟؟؟؟؟؟؟بجای حرافی در صدا وسیما بیا در شهرستان پاسخگوی سوالات مردم ووعده های داده شده ات باش.

لینک کانال خبری جوان فردا???
@jjavanefarda