برای حفظ آرمانها و پیروی از مقام معظم رهبری راهی جز وحدت ، تعامل و یکپارچگی در کشور نداریم

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یامچی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زیبن (س) اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا حقایق تاریخ این مرز و بوم و انقلاب به مردم ارائه شود و واقعیت های قبل و بعد از […]

DSC_0037

معاون استاندار آذربایجان شرقی : برای حفظ آرمانها و پیروی از مقام معظم رهبری راهی جز وحدت ، تعامل و یکپارچگی در کشور نداریم / وحدت عامل اصلی پیروزی بر مشکلات

به گزارش خبرنگار جوان فردا www.javanefarda.ir از مرند به نقل از روابط عمومی فرمانداری مرند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهر یامچی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و ولادت حضرت زیبن (س) اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است تا حقایق تاریخ این مرز و بوم و انقلاب به مردم ارائه شود و واقعیت های قبل و بعد از انقلاب به جوانان تبیین شود .

وی گفت: مردم برای آزادی و رسیدن به عزت انقلاب کردند و این آسایش در گذشته در بین مردم نبود .

وی با اشاره به شعار اصلی انقلاب بیان داشت: شعار اصلی مردم در زمان انقلاب ، استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بود و این شعار اصلی ما است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رحلت یار دیرین امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بیان داشت: اولین دهه فجری است که آنرا بدون یار و یاور اما و رهبری، آن بزرگ مرد تاریخ کشور که زحمات زیادی را برای حفظ انقلاب و کشور کشیدند سپری می کنیم.

وی با اشاره به شخصیت بالای آن مرد بزرگ افزود: شخصت بزرگ آن مرد برای هیچ کش پوشیده نیست و عده ای تلاش می کردند برای ایجاد بحران و تفرقه در کشور تلاش کنند ولی با هوشیاری این مرد ( آیت الله هاشمی رفسنجانی ) نقشه های شوم دشمنان خنثی شد.

راستگو تصریح کرد : برای حفظ آرمانها و پیروی از مقام معظم رهبری راهی جز وحدت ، تعامل و یکپارچگی در کشور نداریم و باید بیشتر تلاش کنیم و در برابر توطئه های دشمنان همگی ایستادگی کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تاکید بر حفظ وحدت در کشور خاطر نشان شد : از بدو دنیای اسلام ، وحدت عامل اصلی پیروزی بر مشکلات بوده و در این شرایط دنیای حاکم ، وحدت دارویی است که می تواند مشکلات را برطرف کرده و بر این اصل مهم بیشتر نیازمندیم .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند تاکید کرد : دشمنان کشور و نظام همیشه در تلاش بودند تا با برهم زدن وحدت مسلمانان تسلط خود را بر آن کشور زیاد کنند و منافع خود را بالا ببرند .

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت ها و قابلیت های شهر یامچی ابراز داشت: شهر یامچی مستعد توسعه است و در حوزه های صنایع تبدیلی ، تولیدی ، کشاورزی ، خدماتی و … قابلتیهای فراوانی دارد .

وی افزود: علاقه مندیم شهر یامچی به قطب صنایع تبدیل ، کشاورزی و … تبدیل شود و در این اصل مردم شرط اصلی برای توسعه هستند و با رعایت اصل وحدت و تعامل بین همدیگر برای توسعه و پیشرفت تلاش کنند .

علیار راستگو ادامه داد :یکی از دلایل توسعه نیافتگی برخی مناطق وجود تعصبات بی جا در بین مردم و اهالی ساکن آن منطقه است که باعث بروز مشکلاتی هم برای منطقه می شود.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به کوتاهی عده ای از مردم در قبال دولت بیان داشت: دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار با ارزش برای توسعه کشور انجام داده ولی متاسفانه عده ای کوتاهی یک فرد و یا یک مسئول را به پای کوتاهی دولت می اندازند که ظلم در حق آن است.

وی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در امنیت ، آرامش و اقتدار هستیم و باید قدر آنها را بدانیم.

خطبه های نماز جمعه یامچی بزودی انتشار خواهد یافت

DSC_0031

DSC_0039

DSC_0040DSC_0088DSC_0057DSC_0056DSC_0052DSC_0030