دیدارمعاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امام جمعه محترم با پنج خانواده شهید و دو خانواده آزاده

همزمان با دهه مبارک فجر به همراه امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مشاوران فرماندار در امور ایثارگران ، با خانواده های شهیدان صفر زاده ، شرکتی ، اقدم ثانی ، مهری ، تقی زاده و آزادگان عزیز صادقی و گوزلی دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان […]

 

همزمان با دهه مبارک فجر به همراه امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مشاوران فرماندار در امور ایثارگران ، با خانواده های شهیدان صفر زاده ، شرکتی ، اقدم ثانی ، مهری ، تقی زاده و آزادگان عزیز صادقی و گوزلی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار جوان فردا از مرند به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر صورت گرفت، علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه، با حضور در منزل خانواده های معظم شهد و آزاده دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند دراین دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از مقام شامخ خانواده این عزیزان تقدیر کرد.

راستگو خانواده معظم شهدا را ادامه دهندگان واقعی راه شهدا و بهترین الگو برای جامعه عنوان کرد و همچنین زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا و خدمت به خانواده آنها را رسالت خطیر آحاد ملت به ویژه مسئولان دانست.

وی گفت: خدمتگزاران در دولت تدبیر و امید از قاطبه ایثارگران هستند و همچنین سیاست های دولت در بخشهای مختلف نگاه مثبتی به ایثارگران دارد.

حجت الاسلام و المسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان نیز در این دیدار یاد و خاطره تمام شهدا را گرامیداشت و از صبر و استقامت خانواده معظم آنها و همچنین فداکاری و جانفشانی تمام جانبازان سرافراز قدردانی کرد.

امام جمعه محترم شهرستان خانواده های معظم شهدا را سرمایه ارزشمند جامعه خواند و همچنین خدمت به آنان را توفیق الهی برای کلیه مسئولان دانست.

گفتنی است در پایان این دیدار از خانواده شهدا و آزادگان با اهدای هدایا تقدیر بعمل آمد.

خانواده محترم شهید صفرزاده

DSC_0002

DSC_0004

DSC_0011

DSC_0015

DSC_0022

DSC_0017

DSC_0047

DSC_0051

DSC_0061

DSC_0067

DSC_0070

DSC_0086DSC_0078