فرماندارمرند : رسالت ما مسئولین رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم است .

زارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir ازمرندبه نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با حضور در جمع اهالی کوی شهید چرمی به بررسی مسائل ومشکلات موجود پرداخت .

DSC_0001

به گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir ازمرندبه نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند، راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با حضور در جمع اهالی کوی شهید چرمی به بررسی مسائل ومشکلات موجود پرداخت .

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند اظهار داشت: رسالت ما مسئولین رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم است .

وی در ادامه با اشاره به عدم اختصاص یافتن صندوق اخذ رای برای شوراهای اسلامی بیان داشت: در سالهای گذشته صندوق اخذ رای برای انتخابات شورا ها به این محل اختصاص نمی یافته ولی صندوق اخذ رای ریاست جمهوری تعلق می گرفت که با پیگیریها و مکاتبات صورت گرفته از امسال این مشکل برطرف و اهالی کوی شهید چرمی می توانند در انتخابات شوراها شرکت کنند .

وی افزود: طبق سرشماری سال ۹۵ جمعیت اهالی کوی شهید چرمی روی شهر محاسبه شده و قانون اجازه تعلق گرفتن صندوق اخذ رای شورا را در کنار صندوق اخذ رای ریاست جمهوری داده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به رفع مشکلات موجود بیان داشت: برای رفع مشکلات کوی شهید چرمی باید شناسه برای این محل اختصاص یابد و سالهای متوالی است فرمانداری پیگیر این موضوع است و در صورت تصویب آخرین فرایند الحاق کوی شهید چرمی به شهر مرند به صورت قانونی صورت خواهد گرفت .

راستگو با اشاره به رسالت خطیر مسئولین برای رفع مشکلات مردم اظهار داشت: مشکلات زیادی برای الحاق شدن به شهر وجود دارد ولی با تمام توان پیگیر و در تلاش برای رفع آن مشکلات هستم .

وی بیان داشت: مردم نگران مشکلات موجود نباشند در صورت الحاق شدن حمایت و کمکهای جدی به سر و سامان دادن به وضعیت این کوی صورت خواهد گرفت و رفع مشکلات مردم جز رسالت خطیر ما است .

راستگو عنوان داشت : الحاق شدن کوی شهید چرمی به مرند یا روستا جز تصمیمات دولت است و به کس یا فرد خاصی تعلق ندارد .

فرماندار شهرستان ویژه مرند بیان داشت: با بر طرف شدن الحاق کوی شهید چرمی به شهر می توان مشکلات موجود از جمله نبود فاضلاب ، نبود پاسگاه – جدول گذاری وجمع آوری زباله و.. را بر طرف کرد و مسئولیت این منطقه بر عهده شهرداری مرند خواهد بود و برنامه ریزی کلی برای رفع آنها صورت میگیرد .

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی شهر و روستا ابراز داشت : باید رویکرد خود را نسبت به گذشته تغییردهیم و از تعصبات قومی و فردی در انتخاب یک فرد خودداریث کنیم .

وی افزود: باید افرادی انتخاب شوند که از بیت المال دفاع کنند و دنبال حقو حقوق مردم باشند و مردم در انتخاب نماینده خود آزادگی کامل دارند .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوقهای رای گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای از اصول اصلی انتخابات است و معیار و شاخص کلی در دنیا محسوب می شود و با حضور پر شور و حداکثری در پای صندوقهای رای دشمنان قسم خورده این کشور و انقلاب را نا امید خواهیم کرد .

وی با اشاره به فرصت طلبی برخی از افراد از ثبت نام برای شرکت در انتخابات افزود: نباید اجازه دهیم فرد یا افرادی بر علیه یا بر نفع یک فرد و از اموال بیت المال سو استفاده کند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیک در شهر مرند بیان داشت: در سطح استان ، شش شهر ( مرند –میانه –مراغه –بناب –اهر- شهر جدید سهند ) برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک خواهد بود ولی انتخابات بقیه شهرها و روستا های تابعه طبق روال قبل رای گیری صورت خواهد پذیرفت .

وی گفت: از مزایای بهره مندی از انتخابات الکترونیک مشخص شدن نتایج انتخابات بعد از اتمام زمان آن خواهد بود .

DSC_0005

DSC_0006

DSC_0007

DSC_0009

DSC_0016

DSC_0018