فرماندار مرند:خواستار رعایت قانون ومقررات انتخابات ،جهت تامین امنیت وایجاد انضباط تبلیغاتی شد

به گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ویژه مرند؛ جلسه هماهنگی و توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری با حضور فرماندار و روسای ستاد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جوان فردا javanefarda.ir به نقل از  کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ویژه مرند؛ جلسه هماهنگی و توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری با حضور فرماندار و روسای ستاد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان مرند در این جلسه خواستار رعایت قوانین و مقررات انتخابات، جهت تأمین نظم و ایجاد انضباط تبلیغاتی شد.

علیار راستگو از انتخابات بعنوان امری مهم و خطیر در کشور یاد کرد و گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همه امور کشور به آرا و پشتیبانی های مردم متکی می باشد و تمامی مسئولیت ها، از مقبولیت مردمی هم برخوردار است.

وی تصریح کرد: روسای ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فقط در محل ستادها می توانند بنر نصب کنند و شهرداری مکان هایی را در سطح شهر به منظور تبلیغات نامزدها پیش بینی کرده است.

راستگو خاطر نشان کرد: هیچ یک از حامیان و طرفداران نامزدها حق پاره یا مخدوش کردن و آسیب به تبلیغات نامزدهای دیگر را ندارند و درصورت شناسایی با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: هرگونه الصاق اعلامیه، عکس، پوستر، بنر و پارچه های تبلیغاتی به غیر از محل ستاد های تبلیغاتی به طور کلی ممنوع است و مأمورین انتظامی در صورت مشاهده چنین مواردی باید نسبت به امحاءآنها اقدام نموده و متخلفین را جلب و به مقامات قضایی تحویل نمایند؛

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: ستادهای تبلیغاتی کاندیداها، باید قوانین تبلیغات انتخابات را رعایت کنند؛ مسئولین ستادهای تبلیغاتی باید با سرلوحه قراردادن عمل به قانون، اخلاق مداری و با اصول و ضوابط قانونی کار خود را پیش برند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه هر یک از نامزدها می توانند در شهرستان یک ستاد اصلی داشته و مشخصات ستادهای فرعی بایستی به فرمانداری اعلام گردد .

 DSC_0002DSC_0003DSC_0005DSC_0006