معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امام جمعه محترم شهرستان با سه خانواده جانباز دیدار کرد

به گزارش خبرنگارجوان فردا javanefarda.ir به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امام جمعه محترم و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به دیدار سه تن از جانبازان گرانقدر رفته و از آنان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگارجوان فردا javanefarda.ir  به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امام جمعه محترم و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به دیدار سه تن از جانبازان گرانقدر رفته و از آنان تقدیر کردند.
حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان با تبرک روز جانباز و گرامیداشت مقام جانبازان شهرستان به تشریح و تبیین مقام والای حضرت ابوالفضل (ع) پرداخت.
وی از اهمیت و رشادت و دلاورمردیهای رزمندگان جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع مقدس سخن گفته و همچنین به استمرار خط فکری جانبازان در طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: این مهم موجب استحکام و تامین زیرساخت های اعتقادی مبتنی بر ارزش های اسلامی شده است.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند هم در این دیدار ضمن تقدیر از یادگاران گران سنگ دوران دفاع مقدس به ارزش والای این قشر ایثارگر پرداخت .

وی با اشاره به حماسه رزمندگان و به خصوص جانبازان عزیز در دوران دفاع مقدس که منجر به بروز مشکلات جسمانی گردیده و عملاخود ایشان و همچنین خانواده های گرامی آنها دچارمشکلات متعددی گردیده اند،یاد آور شدند صاحبان اصلی نظام شما و خانواده های معظم شهدا هستید .

جانباز گرانقدر نقی شعبانی

 DSC_0008DSC_0009DSC_0018DSC_0021

جانباز گرانقدر داود مقبولی

 DSC_0026DSC_0029DSC_0038DSC_0043DSC_0046

جانباز گرانقدر علی پور همت

 DSC_0054DSC_0056DSC_0059DSC_0062