جلسه هماهنگی راهپیمائی روز قدس ومراسم گرامیداشت شهدای تیر(هفته قضائیه) در شهرستان مرند برگزار شد) ۷

فرماندار مرند: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس برای یادآوری سرنوشت فلسطینیان نشانه ای از نبوغ و آینده نگری امام خمینی (ره) بود.

 DSC_0002

به گزارش جوان فردا javanefarda.ir به نقل از سایت فرمانداری مرند

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس و مراسم گرامیداشت شهدا هفتم تیر ( هفته قوه قضائیه ) شهرستان مرند برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس برای یادآوری سرنوشت فلسطینیان نشانه ای از نبوغ و آینده نگری امام خمینی (ره) بود.

وی گفت : روز قدس همانگونه که حضرت امام (ره) فرمودند، روز حیات مجدد اسلام است زیرا که در مقابل دشمن اصلی اسلام ، مسلمین و مردم آزاده جهان بپا می خیزیند .

راستگو نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: اهمیت روز قدس به جهت تائید بیداری اسلامی در جهان بر کسی پوشیده نیست و این کاری است در جهت حمایت از حرکت جمعی مردم در روز قدس ، که از حضرت امام خمینی(ره) به یادگار مانده است.

وی تصریح کرد: روز قدس متعلق به مردم و اسلام است و روز قدس روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی است.

فرماندار مرند با اشاره به ضرورت مساعدت همه دستگاهها و نهادها در برگزاری باشکوه روز قدس گفت: از همه اقشار جامعه به خصوص جوانان و اصناف دعوت می کنم تا بار دیگر شکوه و عزت مردم ولایی و روزه دار شهرستان مرند در دفاع از مستضعفین و مقابله با استکبار جهانی را به نمایش بگذارند.

در ادامه این جلسه معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای هفتم تیر ( هفته قوه قضائیه )گفت: مراسم غبار روبی مزار شهدا به مناسبت هفته قوه قضائیه روز شنبه مورخه ۹۶/۴/۱ ساعت ۱۸ عصر در مزار شهدا برگزار خواهد شد .

وی افزود: مراسم بزرگداشت شهدا هفتم تیر ماه ساعت ۱۱/۳۰ الی ۱۳ روز چهارشنبه مورخه ۹۶/۴/۶ در مسجد قیام مرند برگزار خواهد شد که تمامی ادارات با کارکنان حضور با شکوه داشته باشند .

در ادامه جلسه سایر حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای اجرای هر چه بهتر راهپیمایی پرداختند.

مسیر راهپیمایی روز قدس : میدان امام (ره) ، خیابان شهید رجایی ، خیابان پرورین اعتصامی ،میدان مادر ، چهار راه برق، خیابان امام و میدان امام (ره)

زمان شروع مراسم راهپیمایی : ساعت ۱۱ در محل مرکز شهر میدان امام (ره) روز جمعه مورخه

۱۳۹۶/۰۳/۳۰

DSC_0005

DSC_0002