چرا توهین به روحانی

امسال روز قدس متفاوت تر از سالهای گذشته بود .یکی از این تفاوتها نمایش اتحاد و همدلی تمام مردم ایران در مقابل یاوه گویی های اسرائیل و آمریکا و نوچه های عربی آنها در منطقه بود

به گزارش خبرنگار جوان فردا به نقل از کانال پیام میشود ازمرند

چرا توهین به روحانی

نویسنده : مهرداد طهمورثی

بعد از حمله تروریستهای تکفیری به حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی فرزندان غیور این مرزو بوم مرکز تجمع نیروهای داعش را در دیرالزور هدف قرار دادند .
بعد از این حمله موشکی کلیه جریانات سیاسی داخلی از آن حمایت کردند و به جهانیان اعلام نمودند که ایران قدرتمند هرکجا که لازم باشد از قدرت دفاعی خود استفاده میکند .
این گوشه ای از قدرت دفاعی میهن اسلامیمان بود و جهان دربرابر این عظمت و اتحاد سر تسلیم فرود آورد .
حلاوت این قدرت نمایی دل هر ایرانی را شاد کرد و این اولین سیلی به کسانی بود بود که به هر طریقی بخواهند به این مملکت تعرض کنند .
امسال روز قدس متفاوت تر از سالهای گذشته بود .یکی از این تفاوتها نمایش اتحاد و همدلی تمام مردم ایران در مقابل یاوه گویی های اسرائیل و آمریکا و نوچه های عربی آنها در منطقه بود
این اتحاد و همدلی به مذاق برخی ها خوش نیامد .
دلقکهای اجاره ای در روز قدس خودسرانه که نه بلکه بصورت هماهنگ و برنامه ریزی شده به رئیس جمهور منتخب مردم و معاون اول ایشان و نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در حین برگزاری مراسم روز جهانی قدس توهین کرده و بر علیه آنها شعار دادند .
این عده خودسر که در مقابل عظمت ملت ایران و حامیان دولت و کسانی که خواهان اتحاد و همدلی هستند ،عددی به حساب نمی آیند همصدا با دشمنان قسم خورده نظام در صدد ایجاد تفرقه و پاشیدن تخم تفرقه در بین مردم هستند.
در مقابل عقلای سیاسی ،حامیان دولت همه و همه با محکوم کردن این حرکت زشت و هنجار شکن بر حفظ وحدت و همدلی تاکید کردند و در مدت کوتاهی جمله کوتاه #حامی_روحانی_ام به ترند جهانی تبدیل شد .
ما نمیگوییم اطاعت از رئیس جمهور اطاعت از خداست .
ما نمیگوییم رئیس جمهورمنتخبمان هاله نور دارد .
ما نمیگوییم از رئیس جمهور نمیشود انتقاد کرد .
ولی میگوییم رئیس جمهور ما منتخب ۲۴۰۰۰۰۰۰میلیون ایرانیست و رئیس جمهور کل مردم ایران است .
وکسی حق توهین به ایشان را ندارد .
در این برهه حساس منطقه ای و جهانی که وحدت کلمه و دوری از تفرقه که بارها و بارها در بیانات مقام معظم رهبری به آن تاکید شده است، جزو ضروریات است و این دلقکهای اجاره ای بازی خورده، گاه عمدا و گاه از روی جهل آب به آسیاب دشمن میریزند .
و امروز بر زعما و عقلای جریانات سیاسی لازم است با روشنگری و تقبیح چنین اقدامات هنجارشکنانه از بروز حوادث مشابه جلوگیری نمایند.

مهرداد طهمورثی
منتشر نمایید✌️
#پیام_میشو
رسانه اصلاح طلبی?
@payamemisho
http://yeo.ir/8IS