میابی روز دهیار وروز قلم را به حسن نژاد تبریک گفت

‍ رحیم میابی مدیر مسئول پایگاه رسمی خبری تحلیلی جوان فردا ? روزدهیار و روز قلم را به آقای محمد حسن زاده تبریک گفت⁉️ بسم الله علیم آقای محمد حسن نژاد نماینده قانونی مجلس شورای اسلامی باسلام روزی،روزگاری، روز مجلس را برایت تبریک گفتم بدنبال آن عیدفطررا هم تبریک گفتم تا گلایه نداشته باشید که […]

‍ رحیم میابی مدیر مسئول پایگاه رسمی خبری تحلیلی جوان فردا

? روزدهیار و روز قلم را به آقای محمد حسن زاده تبریک گفت⁉️

بسم الله علیم

آقای محمد حسن نژاد

نماینده قانونی مجلس شورای اسلامی

باسلام

روزی،روزگاری، روز مجلس را برایت تبریک گفتم بدنبال آن عیدفطررا هم تبریک گفتم تا گلایه نداشته باشید که درایام خاص به نماینده قانونی کسی نبود تبریک بگوید .

ولی این بار تبریکی خواهم گفت تا بدانی ((تبریک شادی می آورد ولی فرار خستگی آور است.))

حال روز دهیار را برایت تبریک عرض میکنم تا به یادتان بیفتد دهیاران روستاها با دستان خالی دارند در توسعه روستاها فعالیت میکنند .ای کاش روستائیان وشوراهای روستاها ودهیاران از تخصیص بودجه برای توسعه فرهنگی وعمرانی وصنعتی واشتغالزائی توسط حضرتعالی درروستاها با خبر باشند. ❗️هرچند دولت مردان دولت تدبیر امید در روستاهای شهرستان مرند با یاری مردم ودهیاران وشوراها با وجود اینکه دولت نفت را خیلی پائین تر از ۱۲۰دلار ⁉️دوران نهم مجلس که شما نماینده آن زمان بودید می فروشند ولی با این اوصاف جای تقدیر وتشکر است. با افزایش بودجه ۵۰۰ درصدی نسبت به بودجه دوران دولت عدالت گستر ومهرورز ،دولت تدبیر امید درروستاها فعالیت چشم گیر دارد. این خدمات را برای آن گفتم تا دیگران این خدمات را در آینده بنام خود ثبت نکنند .چون این عملکرد از آن حکومت جمهوری اسلامی است .

حال با توجه به فرمایش دکتر روحانی درمورد جایگاه ومقام روستائیان که فرمود: روستائیان پایه‌ها و ریشه‌های اصلی زندگی اجتماعی هستند،شهرهای ما هم ریشه در روستاهای گذشته داشته‌اند، روستا را همواره ما با ویژگی فرهنگی،‌ صداقت، امانت، راستگویی، شهامت، شجاعت، مقاومت و وطن‌دوستی، مرزبانی می‌شناختیم و می‌شناسیم.

آقای حسن نژاد، با توجه به تبریکات فوق لازم دیدم روز قلم را هم برایت تبریک بگویم.البته قلم هائی که دور از تزویر وریا ودور از تبلیغ دروغگویان وعوامفریبان می باشند .وقلم هائی که به کمند توطئه خناسان وانحرافیون نیفتاده است .

با عرض تبریک چندین روز مبارک، خواستم انرژی مثبتی برایتان باشد تا بتوانید از بلند گوی مثبت پایگاه خبری جوان فردا عمل نمودن به وعده هایت را که خروجی آن در جامعه دیده میشود. ویا دیده خواهدشد. باستحضار روستائیان وشوراها ودهیاران وقلم بدستان برسانید تا در روز های آتی تبریکات دیگری را شاهد باشیم.

با احترام

رحیم میابی

مدیر مسئول پایگاه خبری جوان فردا

ومدیر مسئول وبلاگ خبری خبرمرند وجلفا

لینک سایت خبری جوان فردا JAVANEFARDA.IR

لینک کانال خبری جوان فردا @JJAVANEFARDA جوان فردا همراه شماست.