مهندس خدایاری فضای سبز مرندرا هدایت خواهندنمود.لوائی ماندگارشد.

مدیرعامل جدید سازمان فضای سبز شهرداری مرند انتصاب شد/مجید لوایی برای نهمین بار متوالی مدیر عامل تاکسیرانی ابقاء شد طی حکمی از سوی مهندس کاوه سرپرست شهرداری مرند ، نعمت خدایاری بعنوان مدیر عامل جدید سازمان پارک ها و فضای سبز انتصاب شد. به گزارش اخبار به روز مرند :در این حکم آمده است : […]

خدایاریلوائی

مدیرعامل جدید سازمان فضای سبز شهرداری مرند انتصاب شد/مجید لوایی برای نهمین بار متوالی مدیر عامل تاکسیرانی ابقاء شد

طی حکمی از سوی مهندس کاوه سرپرست شهرداری مرند ، نعمت خدایاری بعنوان مدیر عامل جدید سازمان پارک ها و فضای سبز انتصاب شد.

به گزارش اخبار به روز مرند :در این حکم آمده است :

آقای نعمت خدایاری با سلام به موجب این ابلاغ جنابعالی بعنوان سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری مرند منصوب میشوید. امید است با اتکال به خداوند منان و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری با جدیت کامل و دقیق نسبت به وظایف قانونی و محوله اقدام نمایید.

حسین کاوه

سرپرست شهرداری مرند

گفتنی است نعمت خدایاری با مدرک کارشناسی ، سابقه ای بیش از ۱۵ سال فعالیت در قسمت های مختلف شهرداری و سازمانهای تابعه ، ۵ سال مسئولیت فضای سبز ، ۴ سال مسئولیت آرامستان باغ رضوان شهرداری مرند را در کارنامه خود نیز دارد.

مجید لوایی برای نهمین بار متوالی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مرند ابقا شد

۰۹۹
لوائی

در جلسه شورای سازمان تاکسیرانی که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند بعنوان رییس شورای سازمان و مهندس کاوه سرپرست شهرداری مرند بعنوان نایب رییس شورای سازمان و سایر اعضا تشکیل یافت در ابتدا مهندس کاوه ضمن عرض خیر مقدم ، به تشریح مسائلی در خصوص تاکسیرانی پرداخت.

معاون استاندار آذر بایجانشرقی وفرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تاکید بر لزوم سا مان دهی خودرو های مسافر بر ی شخصی فاقد مجوز ، بر لزوم همکاری راهور با سازمان تاکسیرانی در جهت بهبود و سهولت در حمل و نقل درون شهری و برون شهری مسافردر این شهر تاکید کرد.

سرپرست شهرداری مرند با تاکید بر جایگاه حمل و نقل درون شهری و نقش کلیدی سازمان های حمل و نقل به خصوص سازمان تاکسیرانی ، این سازمان را یکی از سازمان های موفق شهرداری مرند در طول چند سال اخیر معرفی نمود. وی با اشاره به منابع مالی و درآمد های مستقل سازمان ، از مدیریت و همچنین انسجام مالی و اداری سازمان تشکر کرد.

مهندس کاوه در خاتمه از پرسنل این سازمان که روزانه بیش از یک صد هزار سفر از حجم بالایی در جهت ارائه خدمات و سرویس رانندگان تاکسی در بیش از ۴۵ مورد مبدا ایستگاه هستند تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه جلسه لوایی مدیر عامل سازمان نیز گزارشی از عملکرد سازمان را ارائه نمود.

در پایان این جلسه در نهایت سکانداری تاکسیرانی برای دو سال دیگر به آقای مجید لوایی سپرده شد. لوایی با این تمدید ، به نهمین سال مدیریتی خود در سازمان تاکسیرانی ادامه خواهد داد.همچنین آقای مهندس عباس صفرعلیزاده بعنوان رییس هیئت مدیره تاکسیرانی و آقای علی اشرف اشرفی بعنوان حسابرس بازرس سازمان ؛ انتخاب شدند.