اعضا هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری ، انتخاب شدند .

هیات اجرائی انتخابات خبرگان با حضور نمینده شورای نگهبان درحوزه انتخابیه مرند وجلفا انتخابت شدند.

 نظارت۱
اعضا هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری ، انتخاب شدند .

به گزارش خبرنگارجوان فردا به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،جلسه انتخابات اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور تعدادی از معتمدین شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه گفت: یکی از اتفاقات مبارک […]

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ،جلسه انتخابات اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور تعدادی از معتمدین شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه گفت: یکی از اتفاقات مبارک در نظام جمهوری اسلامی ایران انتخابات است که مردم با رای خود بر سرنوشت کشور تاثیر دارند و بیشترین این زحمات بر دوش هیات اجرایی است .

وی گفت: مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان هر دو مظهر اقتدار و افتخار ملت است که در تحولات کشور نقش ارزنده ای را دارند .

وی افزود: از آنجایی که براساس فرمایش مقام معظم رهبری آرای مردم حق‌الناس است بنابراین قانون تنها ملاک ما در نظارت در انتخابات و صیانت از آرای مردم است تا در بهترین شرایط امر انتخابات انجام شود.

کرمی افزود: با همدلی و وحدتی که در میان شورای نگهبان و هیات اجرایی و سایر اعضا وجود دارد کمترین دغدغه را در برگزاری انتخابات داریم و اصلی ترین وظیفه صیانت از آرا مردم است.

وی ادامه داد: مجریان و هیات اجرایی دو بال مهم و حساس در انتخابات بوده و نقش مهمی را بر عهده دارند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: انتخابات امسال از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و مردم با حضور پر شور خود در پای صندوق های رای مشت محکمی بر دهان استکبار و تجدید پیمان با آرمان های امام (ره) خواهند داشت.

وی افزود: مسئولین برگزاری انتخابات وظیفه دارند تا انگیزه همه را برای حضور پای صندوق ها تقویت کنند ، این که چه کسی رای می آورد به تشخیص مردم بستگی دارد اساس بر این است که ابهت و اقتدار قانونی جمهوری اسلامی در دنیا برای چندمین بار به اثبات برسد.

در این جلسه که با حضور تعداد بیست و نه نفر از معتمدین و با حضور دادستان محترم و زحمتیار رئیس هیات نظارت شهرستان به ریاست کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی و بر طبق رای گیری صورت گرفته شده توسط معتمدین اعضا اصلی و علی البدل مشخص شدند :

اعضاء اصلی:

عزت اله صبوری ۱۹ رای
سید کمال موسوی ۱۸ رای
معراج پیری ۱۸ رای
یعقوب داودی ۱۷ رای
محبوب غفار پور ۱۶ رای
محمد حسین رحیمی ۱۳ رای
ابوالفضل پور رضی ۱۱ رای
علیرضا حیدری فارفار ۱۰ رای

اعضا علی البدل:

رحیم نور بخش ۱۰ رای
محمد جواد منصوری۱۰ رای
محمد رضا سید شکری ۱۰ رای
خانم فاطمه علی حسینی ۹ رای

شایان ذکر است انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور در هفتم اسفند ماه سال ۹۴ در شهرستان مرند برگزار خواهد شد .

نظارت۳

نظارت۱ نظارت۲

 نظارت