آقای دکتر جهانگیری ،عقیل قارداش زاده قهرمان دنیا در وطن ،غریبِ وطن است

جوان فردا : آیا می دانید عقیل قارداش زاده قهرمان دنیاست . اگر میدانستید چرا قدمی در حمایت از این قهرمان دنیا و افتخار آذربایجان ننمودید .؟

⁉️عقیل قارداش زاده در وطن ، غریبِ وطن⁉️

 

جناب آقای دکتر اسحاق جهانگیری

معاون اول محترم رئیس جمهور

باسلام وعرض ادب

باشنیدن خبر پیروزی تیم ملی والیبال ایران بسیار خوشحال شدیم و با شنیدن پیام تبریک شما این خوشحالی ما دو چندان گردید . ماهم این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت غیور ایران و ورزشکاران زحمتکش ومربیان پرتلاش تبریک عرض می نمائیم

ولی جناب آقای جهانگیری

عقیل قارداش زاده غریبِ وطن توانست در عمل شعار مرگ بر آمریکا را با نشان دادن تصویر شهید مدافع حرم حججی ،به دنیا نشان دهد . مدالی که بعنوان رکورد زن دنیا در دست امریکائی بود با بالا بردن پرچم ایران زمین نام ایران اسلامی را در جهان مطرح نمود و با نشان دادن تصویر شهید حججی بدینا فهماند که داعش دست پرورده امریکاست .

آیا می دانید عقیل قارداش زاده قهرمان دنیاست . اگر میدانستید چرا قدمی در حمایت از این قهرمان دنیا و افتخار آذربایجان ننمودید .؟

آیا میدانید عقیل قارداش زاده تمام هزینه این ورزش را اعم از رفت وبرگشت راخودش پرداخت نموده تااینکه شعار مرگ بر امریکا را عملا بدنیا نشان دهد . ولی شما و یا وزارت ورزش دراین مورد سکوت معنی دار نمودید ‼️معنی این سکوت معنی دار برایمان جای سوال است ؟⁉️ اگر این قهرمان از تهران بود می توانستید چنین بی تفاوت باشید ؟⁉️

ممکن است بفرمائید سرتان شلوغ است . ولی ما مرندیان انتظار داشتیم دولت مردان دولت تدبیر امید در استان با بنزین بیت المال در فرودگاه بدیدار این قهرمان جهان می آمدند . ولی حیف در دولت تدبیر امید برای چنین کارهائی تدبیر امیدوارانه نمی اندیشند .‼️

نمی دانم چرا مسئولین ورزش کشور واستان ،ورزشکاران مهم شهرستانهای کوچک را با این اعمال نسنجیده خود تحقیر می کنند .‼️

آقای دکتر جهانگیری

آیا میدانید کشور آذربایجان مشتری سرسخت عقیل قارداش زاده است ولی پاسخ قارداش زاده این است که یک مشت خاک وطنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم .

آیا میدانید از دیگر کشورها می خواهند عقیل قارداش زاده با عقد قراداد در مسابقا تجهان از طرف خودشان بفرستند .

ولی عقیل قارداش زاده سخت عاشق ایران زمین است . عاشق خون شهدای وطن اش می باشد . عاشق رهبرش است . ولی در وطن ، غریب وطن است.

بیائید این چنین قهرمان دنیارا بیابید . اگر سهل انگاری نمائید در روز قیامت چه پاسخی خواهید داشت .

چرا باید قارداش زاده غریبِ وطن باشد .

در اینجا لازم است از امام جمعه مرند و فرماندهی سپاه مرند تقدیر وتشکر گردد که از این قهرمان تجلیل نمودند .

باب سخن در دلها باقی است .

رحیم میابی

مدیر مسئول پایگاه خبری جوان فردا .