آل هاشم : ادعاهای امریکا وفرانسه یک هذیان گوئی است

جوان فردا : آل هاشم ادامه داد در جمع نیروهای مسلح هستیم باید توجه کنیم دشمن با توطئه های جدید میخواهد انقلاب را شکست دهد . موضوع اصلاح برجام یک توطئه جدید است در روزهای گذشته بعضی از مقامات اروپائی (فرانسه ) بحث توانمندی موشکی ایران و نقش آن در منطقه را بیان داشته اند این یک توطئه جدید است وزیر امورخارجه فرانسه گفت ایران درموضوع توانمندی موشکی ایران مذاکره کرده ایم ولی این وزیر امورخارجه دروغ می گوید هیچ مقام ایرانی در مورد صنعت موشکی ایران با هیچ مقام خارجی مذاکره انجام نداده است و قابل مذاکره نیست .

آل هاشم : از روسای ادارات تشکر می کنم ولی می خواهم به سر کار بر گردند وبه مردم خدمت کنند .
به گزارش خبرنگار جو ان فردا از مرند


ادعاهای امریکا وفرانسه یک هذیان گوئی است
سفر حضرت آیت الله دکتر محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز به شهرستان مرند
شهرستان مرند روز چهار شنبه مورخه ۱۱/۱۱/۱۳۹۶ میزبان دکتر آل هاشم بودند
آل هاشم بعداز بازدید از مدرسه طلابیه خواهران مرند در جمع نیروهای ارتش و سپاه و نیروی انتظامی در پادگان تیپ ۳۲۱ شهید اشراف مرند با استقبال فرماندار و روسای ادارات و فرماندهان نظامی حضور یافت .
آل هاشم در سرسفره صبحانه از روسای ادارات تشکر نمود وگفت از شما روسای ادارات می خواهم بر سرکار خود برگردید وخدمت به مردم از همه کارها واجب تر است ..
آل هاشم گفت بشریت مرهون اسلام و قرآن و تعلیمات ائمه و پیامبر اکرم است .با تشریفات و تجمل گرائی و با امورات زاید مشکلات حل نمیشود باید پیرو خانم فاطمه زهرا س شد . فاطمی بودن را باید درعمل نشان داد ما باید شایستگی خود را با عمل به اثبات برسانیم .
اگر به جهیزیه حضرت فاطمه بنگریم چه فکر می کنیم ؟ آیا با این روند مهریه ها و جهیزیه ها ما پیرو حضرت زهرا و پیامبر و علی و امام حسین هستیم ؟با این روش نمی شود پیرو فاطمه و علی و محمد و زینب و و دیگر ائمه شد و نمیشود خود را از منتظران قائم آل محمد عج بدانیم .فاطمه زهرا در عمر خود با فضائل زیادی روبرو شد .
آل هاشم ادامه داد در جمع نیروهای مسلح هستیم باید توجه کنیم دشمن با توطئه های جدید میخواهد انقلاب را شکست دهد . موضوع اصلاح برجام یک توطئه جدید است در روزهای گذشته بعضی از مقامات اروپائی (فرانسه ) بحث توانمندی موشکی ایران و نقش آن در منطقه را بیان داشته اند این یک توطئه جدید است وزیر امورخارجه فرانسه گفت ایران درموضوع توانمندی موشکی ایران مذاکره کرده ایم ولی این وزیر امورخارجه دروغ می گوید هیچ مقام ایرانی در مورد صنعت موشکی ایران با هیچ مقام خارجی مذاکره انجام نداده است و قابل مذاکره نیست .
آل هاشم افزود دشمن طراحی نموده دست به تحریمهائی بزند تا به برجام لطمه نزند . اینهم یک توطئه است .که توسط امریکا و اروپا طراحی شده است تابا حفظ برجام دنبال توطئه دیگر باشند .
آل هاشم خطاب به دشمنان گفت
اولا ایران اسلامی مخالف سلاح کشتار جمعی است
ثانیا درمورد موشکی ایران هیچ کس از مقامات ایرانی تا حال با بیگانه ای مذاکره نکرده و قابل مذاکره نیست . اگر میخواهند موضوع موشکی را مطرح کنند باید تنوع و برد موشکی خود امریکا و اروپا بررسی گرددکه برای تهدید ایران تولید میکنند .
آل هاشم گفت ادعاهای امریکا و فرانسه یک هذیان گوئی است .
دشمن و دنیا بداند نقش جمهوری اسلامی در عراق و سوریه و درمنطقه به درخواست دولتهای خودشان انجام گرفته است و حضور ایران در حزب الله کار تازه ای نیست و باید دشمن بداند هرچقدر با ایران مخالفت نماید نفوذ ایران زیاد میشود .
نماینده ولی فقیه در استان خطاب به مقامات اروپائی ها گفت اروپائی ها باید از این فرصت استفاده نمایند وخط و خطوط خود را از امریکا جدا کنند .
آل هاشم اشاره به ایام الله دهه فجر نمود وگفت باید بدانیم عواملی در پیروزی انقلاب اسلامی دخیل بودند اولا ایمان مردم و اعتقادات مر دم ثانیا حضور مردم ثالثا رهبری پیامبر گونه امام خمینی ره
امروز همان عوامل با تدبیر مقام عظمای رهبری موجب پایداری انقلاب و صدور انقلاب به کشورهای جهان اسلام شده است با وحدت و همدلی توانسته ایم از آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدا حفاظت نمائیم .
وی به مشکلات موجود درجامعه اشاره نمود و گفت مشکلات یک شبه و لحظه ای ایجاد نشده اند باید مسئولین در حل مشکلات مردم و جامعه دست بکار شوند ومردم از مسئولین حمایت کنند تا دشمن از روزنه ای ایجاد نموده اش وارد نشود .