آل هاشم در همایش آموزشی معاونین پرورشی و مربیان بهداشتی آموزش وپرورش

جوان فردا : آله هاشم در این همایش از جایگاه نماز گفت نماز مهمترین رکن است وی خطاب به حاضرین گفت معلمین باید کاری بکنند که دانش آموزان به اصل نماز پی ببرند و بدانند که نماز را برای چه باید خواند ؟

حضرت آیت الله دکترسید محمد علی آل هاشم نماینده ولی فقیه دراستان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در همایش آموزشی معاونین پرورشی و مربیان بهداشتی آموزش وپرورش حضور یافت .

به گزارش جوان فردا از مرند /تصویر از کانال آل هاشم

 
آله هاشم در این همایش از جایگاه نماز گفت نماز مهمترین رکن است وی خطاب به حاضرین گفت معلمین باید کاری بکنند که دانش آموزان به اصل نماز پی ببرند و بدانند که نماز را برای چه باید خواند ؟.
نماینده ولی فقیه در استان درمورد انقلاب اسلامی گفت انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی بود . از ثمره انقلاب باید گفت در رژیم گذشته روز تولد فرح روز مادر بود ولی الان روزمیلاد حضرت زهرا س روز مادر است و روز میلاد علی امیرالمونین ع روز پدر است . فرهنگ جامعه عوض شده است در آن زمان وضعیت جوانان ما از نظر سطح علمی و مذهبی درچه حد بود و الان وضع ما از نظر علمی و مذهبی درکجاست ؟


آل هاشم وظیفه مربیان پرورشی را سنگین ارزیابی نمود و گفت ریشه تربیت دانش آموزان در مدارس شما هستید . باید دانش آموزان را در شناخت حقیقت تربیت نمود تا حقیقت امامت را بدانند شناخت امامت درنماز نهفته است .
دراین مراسم دکتر کاظمی معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان مرند ضمن خوش آمد گوئی گفت آموزش و پرورش مرند ۳۶۰۰۰ فرهنگی .دانش آموز دارد و معلمین و دبیران در امر تعلیم و تربیت مشغول هستند و اساس و محور آموزش و پرورش تربیت انسان است
کاظمی گفت مرند یک شهرستان مذهبی و فرهنگی است جایگاه مرند در مسابقات فرهنگی و قرآن و عترت در سطح کشور و استان دارای رتبه اول می باشد .