افتتاح ساختمان واحد فرهنگی دانشگاه پیام نور مرند در چهارمین روز دهه فجر ۹۶

جوان فردا : راستگو فرماندار مرند ، در قبال شهدای عزیز وظیفه سنگینی داریم و در سایه این اقتدار و عزت در آرامش هستیم و کشور ما از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستیم .

به گزارش جوان فردا از مرند

ساختمان واحد فرهنگی و نمازخانه دانشگاه پیام نور مرندبا حضور مقامات عالی شهرستان و رئیس دانشگاه پیام نور استان  افتتاح شد .

DSC_0075

افتتاح ساختمان واحد فرهنگی و نماز خانه دانشگاه پیام نور شهرستان مرند با حضور امام جمعه و فرماندار  و دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و فرماندهان نظامی(ارتش،سپاه ،نیروی انتظامی) و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند و شهردار 

 

 

DSC_0083

DSC_0085

معاون استاندار آذربایجان شرقی در آئیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری دانشگاه پیام نور مرکز مرند گفت: از برکات انقلاب اسلامی  این است که مردم و مسولان در کنار یکدیگر هستند.

وی افزود: در قبال شهدای عزیز وظیفه سنگینی داریم و در سایه این اقتدار و عزت در آرامش هستیم و کشور ما از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستیم .

DSC_0018DSC_0017

دانشگاه پیام نور مرند با داشتن ۱۲ هکتار عرصه و با ۷۰۰۰مترمربع اعیانی بعداز انقلاب اسلامی درخدمت دانشجویان می باشد

دکتر غیبی رئیس دانشگاه پیام نور مرند به جوان فردا گفت   این دانشگاه فعلا دارای ۲۰۰۰ دانشجو می باشد و با موافقت ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان برای پذیرش دانشجو در مقاطع بالاتر در این دانشگاه از هر لحاظ آمادگی داریم .

غیبی  در مورد ساختمان واحد فرهنگی گفت این ساختمان در ۴۰۰   مترمربع با هزینه ۵۰۰ میلیون تومان به اتمام رسیده است و امروز شاهد افتتاح آن هستیم .