محسن نریمان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد ارس شد

جوان فردا : مراسم تودیع مهندس محسن خادم عرب باغی از رئیس هیات مدیره و مدیر عامل عامل منطقه آزاد تجاری ارس و معارفه مهندس محسن نریمان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل منطقه آزاد تجاری ارس در فضای گرم و با بدرقه بیاد ماندنی عرب باغی و با استقبال گرم از نریمان برگزار شد .

مراسم تودیع مهندس محسن خادم عرب باغی از رئیس هیات مدیره و مدیر عامل عامل منطقه آزاد تجاری ارس   و معارفه مهندس محسن نریمان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل  منطقه آزاد تجاری ارس در فضای گرم  و با بدرقه بیاد ماندنی عرب باغی و با استقبال گرم از نریمان برگزار شد .

به گزارش خبرنگار جوان فردا از منطقه آزاد تجاری ارس

مرگ سیاسی مخالفین دولت در منطقه آزادتجاری  ارس

اولین سحنران در این مراسم عرب باغی بود عرب باغی گفت برای کار کردن در چهار سال ۵ ماه نیم ساعت باید وقت داشته باشیم تا سخنانم را بگویم .

عرب باغی گفت من خودم استعفا دادم  ولی باید همه بدانند انسان باغیرت انسان با وجدان وانسانی که توسعه منطقه آزاد ارس را دوست دارد نباید در شبکه ۴ سیمای جمهوری اسلامی  بگوید ویا بشنود که منطقه آزاد ارس محل قاچاق شده است . همه می دانند چنین نیست تجار این منطقه در چهار چوب قانون دادستد می کنند  . این سوال را از گمرک می پرسم مگر ورود و خروج دست گمرک نیست .؟

عرب باغی افزود : موضوع قاچاق درست نیست ودر این منطقه هم وجود ندارد بلافرض اگر شد باید با بلندگو به همه جا داد بزنیم و بگیم . مگر در دیگر جاها چنین است ؟

عرب باغی از کلیه تجار وفعالین اقتصادی و همکاران منطقه آزاد ضمن تشکر خواست یار ومددکار آقای نریمان باشند

عرب باغی گفت خودم رایگان بعنوان مشاور نریمان در منطقه خواهم بود .

حسن نژاد بعداز عرب باغی دومین سحنران این مراسم بود حسن نژادبرای گفتن حرفی نداشت فقط از خدمات سیدمحمد خاتمی را یاد آور شد . وگفت آبرسانی دشت گردیان در زمان خاتمی احداث شده است واز اصلاح طلبان خواست برایشان یک کف بزنند .

جمله ای دیگر حسن نژاد خطاب به نریمان این بود آقای نریمان می گویند شما انقلابی نیستید . ولی آنچه گفتید نشان از این است که از انقلابیون اصیل می باشید .

دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی در ۴ زمان ۶۰ثانیه سخن گفت وی در ضمن سخنرانیهای خود گفت منطقه آزاد ارس شریان مهم اقتصاد کشور ومنطقه است .مسئولین  باید در خدمت بدون منت به مردم تلاش نمایند .

سخنران دیگر این مراسم حجت الاسلام سالار سنجری که در سوابق فعالیت  سیاسی اش ریاست ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را داراست وبعداز انتخابات که رئیسی نتوانست از منطقه ریاستی سنجری بر ستادهای انتخاباتی وی در مرند وجلفا بیش از ۲۳% آرا را کسب نماید فعلا سنجری امام جمعه شهر جلفا می باشد.

‼️ #سالارسنجری رئیس ستاد انتخاباتی #رئیسی در شهرستانهای مرند و جلفا در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در مراسم معارفه #نریمان رئیس ستاد انتخاباتی #روحانی در استان مازندران گفت : گل در بر و می در کف و معشوق بکامست سلطان جهانم به چنین روز غلامست

سنجری نتوانست مشخص نماید در مراسم معارفه مدیر عامل جدید منطقه آزاد ارس منظور از :

گل کیست ⁉️

می ،کجاست ⁉️

معشوق کیست ⁉️

سلطان جهان کیست⁉️

دکتر مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و رئیس مناطق آزاد ایران دراین  مراسم تودیع ومعارفه گفت عرب باغی خودشان استعفا داده اند تا خبری انتشار نیافته بود ما قبول نمی کردیم . بعداز خبری شدن ما با استعفای عرب باغی موافقت نمودیم ویک همسنگر عرب باغی را بنام محسن نریمان که دارای سوابق درخشانی دارد بجای وی منصوب کردیم

بانک به معاونین خود درستاد مرکزی گفت ما باید در حل مشکلات مناطق آزاد یار مدیران و فعالین ئاقتصادی باشیم.

نریمان مدیر عامل جدید منطقه آزاد ارس آخرین سخنران این مراسم  بود نریمان ضمن بر شمردن مسئولیتهای خود در طول انقلاب گفت همه میدانند آخرین پست من معاون وزیر بود برایم هیچ تفاوتی نمی کند ما برای خدمت به مردم هرکجا صلاح باشد کار خواهیم نمود.

نریمان خطاب به حسن نژاد گفت .من برای ماندن آمده ام و برای استعفا نیامده ام .

خبرنگاران و فعالین رسانه در دنیای مجازی این سخن نریمان را بعنوان کارت قرمز نریمان به حسن نژاد انتشار دادند . میتوان گفت این مراسم یعنی مرگ سیاسی مخاتلفین دولت  در منطقه آزاد تجاری  ارس