امام جمعه مرند : استکبار جهانی در ترغیب دشمنان انقلاب اسلامی می باشد .

جوان فردا : نعمت زاده گفت حضور مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن دو پیام مهم داشت اولین پیام به دشمنان نظام بود ملت ایران به دشمنان نظام فهماندند که ملت از انقلاب خود صیانت وحفاظت می نماید . دومین پیام به مسئولین بود که ملت ایران درمحور ولایت حمایت از مسئولین را با حضورخود در راهپیمائی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشتند .حال نوبت مسئولین می باشد که به مردم خدمت نمایند .

 امام جمعه مرند  : استکبار جهانی همیشه در فکر ترغیب و مجهز کردن دشمنان انقلاب بوده اما مردم با بصیرت در صحنه حاضر شده و نقشه دشمن را خنثی میکنند.

 به گزارش جوان فردا نماز عبادی وسیاسی جمعه در ۹۶/۱۱/۲۷  در شهر مرند به امامت حجت السلام والمسلمین علی نعمت زاده نماینده ولی فقیه وامام جمعه مرند در حسینیه امام خمینی(ره ) با حضور گسترده مردم ولایت مدار  مرند برگزار شد امام جمعه مرند در خطبه های نماز جمعه با اشاره خلق حماسه حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت ملت ایران در این روز ضمن لبیک به اطاعت از ولی فقیه رهبرمعظم انقلاب  به نحو احسن اقتدار و عزت ایران اسلامی را  باحضور پرشکوهتر باردیگر به نمایش گذاشتند.

نعمت زاده افزود : علیرغم تمامی مشکلات ملت شریف ایران با حضور بی سابقه خود در این حماسه شکوه وحدت و همدلی برای حفظ وحراست ازآرمانهای انقلاب  و دست که با تلاش و ایثار و فداکاریهای خون پاک شهدای گرانقدر و رهبری حضرت امام رحمت اله علیه توانسته ایم در مقابل دشمنان اسلام استقامت کنیم وی گفت مسئولین باید قدر این مردم را بیشتر پاس دارند چرا که درهمه صحنه حضور دارند و مقاومت میکنند و باید با عمل و خدمت بیشتر و شناخت بیش از پیش دشمن و تحت تبعیت از رهبری این عزت خودمان را مستحکم ترکنیم. و در پایداری انقلاب وحدت داشته باشیم نگذاریم دشمنان بین مسئولین و دولت مردان و حاکمان فاصله ایجاد نمایند .

 امام جمعه مرند در بخش دیگری از خطبه های نماز با تسلیت ایام فاطمیه و برگزاری نمایشگاها و سوگواری با اشاره به زندگی حضرت فاطمه (س) به اهمیت توجه زوج ها به ابعاد مختلف زندگی الگوگرفتن از بانوی بزرگوار اسلام تاکید کرد و گفت: فقط خواندن قرآن و نماز کافی نیست بلکه باید همسران به حفظ جایگاه بنیان خانواده همت داشته و دستورات مکتب فاطمی و دین را تا حد امکان مراعات نمایند. باید قرآن خواندن با تدبیر وتدبر انجام گیرد باید شناخت از فاطمه با درک وفهم وبا جان و دل باشد .

 وی با اشاره به حادثه ۲۹ بهمن سال ۵۶ در تبریز گفت: ۲۹ بهمن قیام ملت استان آذربایجان شرقی  بعنوان حرکتی که کمر رژیم طاغوت را شکست در تاریخ صفحه زرینی است  و روند پیروزی انقلاب را سرعت بخشید و مردم تبریز و آذربایجان همچنان پیشرو دفاع از انقلاب و ارزشها هستند و حتی در حوادث اخیر دشمن هر کاری کرد نتوانست مردم آذربایجان را تحریک کند و این افتخاری دیگر برصفحه زرین در تاریخ انقلاب اسلامی ب رمردم آذربایجان می باشد

   نعمت زاده خاطر نشان کرد: عده ای به نمایندگی از جمعیت میلیونی آذربایجان با رهبری معظم دیدار میکنند و این نشان از توجه ویژه ایشان به ملت آذربایجان است و با حرکت های همراه با بصیرت خدائی  این جایگاه ارزشمند و عزت مردم آذربایجان همیشه حفظ خواهد شد.

 وی با تجلیل از حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ادامه داد: دشمن در نظر خود میخواست حرکت عظیم میلیونی ملت در ۲۲ بهمن را بایکوت خبری کند اما همگان دیدند که ملت علیرغم وجود مشکلات چگونه در چهلمین سال انقلاب عاشقانه به دعوت رهبر خویش لبیک گفتند .

نعمت زاده گفت حضور مردم در راهپیمائی  ۲۲ بهمن دو پیام مهم داشت اولین پیام به دشمنان نظام بود ملت ایران به دشمنان نظام فهماندند که ملت از انقلاب خود صیانت وحفاظت می نماید . دومین پیام به مسئولین بود که ملت ایران درمحور ولایت حمایت از مسئولین را با حضورخود در راهپیمائی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشتند .حال نوبت مسئولین می باشد که به مردم خدمت نمایند .

امام جمعه مرند افزود ملت در ۲۲ بهمن وظیفه انقلابی خود را انجام داده اند حال نوبت مسئولین است  دولت مردان بایددرحل مشکلات معیشتی واقتصادی مردم واشتغالزائی بیشتر تلاش کنند.