بارش برف و سردی هوا موجب گرمی استقبال از شهدای گمنام در شهرستان مرند شد ./تصاویر

جوان فردا : مردم ولایتمدار مرند میزبانی خود را مانند گذشته به اثبات رساند . حضور مسئولین اجرائی اعم از فرماندار و فرماندهان نیروی انتظامی ، ارتش ،سپاه و بخشداران و روسای ادارات شورای اداری و شورای تامین و رئیس دادگستری و دادستان مرند و شورای شهر و شهردار مرند و خانواده شهدا و جامعه روحانیت مرند و مامورین آتش نشانی و …در زیر بارش برف و سردی هوا به گرمی استقبال از شهدای گمنام افزودند. از کودک وبزرگ و از زن و مرد در این مراسم حضور داشتند .

به گزارش جوان فردا از مرند
بارش برف و سردی هوا در شهرستان مرند موجب گرمی حضور مردم ولایتمدار مرند در تشییع دو شهیدگمنام شد.
روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ مرند میزبان دو شهید گمنام بود
مردم ولایتمدار مرند میزبانی خود را مانند گذشته به اثبات رساند . حضور مسئولین اجرائی اعم از فرماندار و فرماندهان نیروی انتظامی ، ارتش ،سپاه و بخشداران و روسای ادارات شورای اداری و شورای تامین و رئیس دادگستری و دادستان مرند و شورای شهر و شهردار مرند و خانواده شهدا و جامعه روحانیت مرند و مامورین آتش نشانی و …در زیر بارش برف و سردی هوا به گرمی استقبال از شهدای گمنام افزودند. از کودک وبزرگ و  از زن  و مرد در این مراسم حضور داشتند .
مراسم تشییع راس ساعت ۱۲ از میدان آزادگان شروع در ستاد مرکزی سپاه ناحیه مرند خاتمه یافت .

جای ذکر است تمام سلایق سیاسی  در این مراسم حضور چشمگیر داشتند.
شام غریبان این شهداء در مسجد قیام مرند با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین بعدا ز اقامه نماز مغرب و عشاء در شب شهادت ام ابیها فاطمه الزهراء س برگزار گردید
حجت الاسلام حسین پور سخنران مراسم شام غریبان دوشهید گمنام در عظمت شهیدان سخن گفت .