امام جمعه مرند در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی هرزندات گفت :آب رود ارس حق مسلم منطقه هرزندات است.

جوان فردا : ⁉️داداشلو گفت چطور شده یک طرح ملی از ملی بودن حذف و بعنوان فاینانس تبدیل گردد. چطور شده است آب هرزندات بنام شبستر و تبریز تغییر نام یافته است ⁉️

?دیدار صمیمی اعضای شوراهای اسلامی روستاهای هرزندات و بخش مرکزی با امام جمعه مرند

به گزارش جوان فردا از مرند ❤️
امام جمعه مرند در دیدار با اعضای شوراهای اسلامی هرزندات گفت :آب رود ارس حق مسلم  منطقه هرزندات است.
✅اگر آب هرزندات حذف شود من دوش بدوش مردم هرزندات حرکت خواهم کرد ❤️
✅جمعی از اعضای شوراهای اسلامی روستاهای هرزندات و بخش مرکزی با حضرت حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده در دفتر امام جمعه مرند دیدار نمودند.
محور صحبتهای شوراهای هرزندات با امام جمعه مرند ‼️ مرگ آب هرزندات بود ‼️?

حسن اکبری رئیس شورای بخش مرکزی وعضو شورای روستای دیزج علیا  به جوان فردا گفت باید تمام کارها در چهار چوب قانون پیش برود وی که هماهنگ کننده دیدار شوراهای هرزندات و بخشی مرکزی با امام جمعه مرند بود گفت حرکت در حول محور ولایت حل تمام مشکلات است وی در مورد مرگ آب هرزندات گفت در شهرستان مرند منطقه هرزندات تشنه آب رود ارس می باشند باید این حق داده شود وی از تمام مسئولین خواست علت حذف آب هرزندات از رود ارس را شفاف سازی نمایند .
?دراین دیدار زینال حیدری عضو شورای روستای گلین قیه و یار انتخاباتی حسن نژاد و گردشی عضو شورای گلین قیه و محمد غلامی نائب الرئیس شورای بخش مرکزی و ابوالقاسم داداشلو عضو شورای ساری تپه و بخش مرکزی و نماینده شورای استانهای کشور و نماینده شورای عالی استان در سازمان محیط زیست کشور و نماینده شورای عالی در کمیسیون فرهنگی مجلس و اکبری رئیس شورای بخش مرکزی و عضو شورای دیزج علیا و حاتمی عضو سابق شورای روستای قره تپه حضور داشتند
?حیدری یار انتخاباتی حسن نژاد دراین دیدار گفت نامبرده دو تبریک برایمان گفت اولی رسیدن آب هرزندات را تبریک گفت دومی منطقه آزاد شدن مرند را تبریک گفت ولی این تبریکات را می توان تسلیت نامید ما متوجه نشده بودیم .
⁉️داداشلو گفت چطور شده یک طرح ملی از ملی بودن حذف و بعنوان فاینانس تبدیل گردد. چطور شده است آب هرزندات بنام شبستر و تبریز تغییر نام یافته است ⁉️
?حاتمی گفت : مااهالی هرزندات به دو علت محروم مانده ائیم یکی اینکه همیشه صداقت را پیشه خود ساخته ایم چون حرفهای خود را درست می گوئیم فکر میکنیم نماینده هم درست برایمان گفته است ولی حال آب هرزندات مرده است ‼️. آن تبریکات نماینده کو ؟‼️بیاید شیرینش را بدهیم ❣️ دوما تحمل ما بالاست ولی هیچوقت راضی نیستیم کسی حق ما را و ما حق دیگری را ضایع کنیم .
✅دیگر اعضای حاضر در جلسه متفقاًاز امام جمعه مرند خواستند دراین مورد نظر لطف داشته باشند و مارا از این سردرگمی نجات دهند .
?در آخر حضار از امام جمعه و نماینده ولی فقیه درمرند خواستند منطقه هرزندات را مورد بازدید قراردهند و یک روز را میهمان منطقه محروم هرزندات باشند.
?نعمت زاده دراین دیدار به حضار گفت اگر آب هرزندات حذف شود قطعا من در این مورد با شما ومردم هرزندات خواهم بود این حق مسلم هرزندات است شراعاً وقانونا این آب متعلق به اهالی هرزندات ویکانات هست .
❤️با جوان فردا همراه باشید

T.ME/JJAVANEFARDA