دکتر شیخ از مرندیان حلیت طلبید وخداحافظی نمود/ دکتر طاهری خودرا شهروند مرندی نامید

به گزارش پایگاه خبری #جوان_فردا
به گزارش خبرنگار ماهنامه #یاشیل_مرند

 

دکتر شیخ از مردم مرند حلیت طلبید

?مراسم تکریم دکتر #محمدرضا_شیخ و معارفه #دکتر_صمد_طاهری در فضای گرم با حضور خانواده شهدا و روسای ادارات و امام جمعه یامچی و نماینده امام جمعه مرند و نماینده عالی دولت و معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان مرند و فرمانده سپاه مرند واعضای شورای اداری و شورای تامین شهرستان جمعی از اصولگرایان و شورای مرکزی اصلاح طلبان و نیروهای ارزشی واقعی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مرند و بهداشتی و درمانی واحدهای مختلف شبکه و اعضای شورای بخش مرکزی و شورای شهر مرند و شهرداران شهر مرند و یامچی و زنوز و دکتر طاهری اقدم قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی مرند به میزبانی دکتر علی رضائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرندبرگزار گردید

در این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین هادوی امام جمعه شهر یامچی و نماینده ویژه حضرت حجت الاسلام علی نعمت زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرندطی سخنانی گفت .
♥️انسان دو بعدی است بعد اول روح وروان بعد دوم جسم . باید در سلامت نگه داشتن هر دو بعد انسان تلاش کرد طبیب حاذق در این مورد مسئولیت سنگین دارد
هادوی به عملکرد دکتر شیخ اشاره نمود و گفت این مراسم تجلیل و تکریم نشان از عملکرد دکتر شیخ می باشد
هادوی افزود تک تک انسانها دارای گرایشات فکری مختلف می باشند در خدمت به مردم تمام تفکرات نقطه مشترک دارند
?امام جمعه یامچی افزود #دکتر_شیخ یکی از مدیران کوشا وتلاشگر خداترس و متعهد دلسوز ودارای تفکر تامل می باشند
#هادوی به خدمات شیخ در دوران مدیریت وی اشاره نمود وگفت ما از عملکرد دکتر شیخ راضی هستیم
#هادوی خطاب به دکتر طاهری رئیس جدید شبکه بهداشت ودرمان گفت #نعَمَ_البَدَلِ #دکتر_شیخ باشید و برنامه های دکتر شیخ را ادامه دهید .
#هادوی خطاب به منتقدان گفت انتقاد باید منصفانه باشد و مسئولین باید انتقاد هارا قبول کنند

#مهندس_دادود_گرشاسبی نماینده عالی دولت و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در مراسم تجلیل و تکریم دکتر شیخ ومعارفه دکتر طاهری گفت
?این مراسم با نشاط نشان از توانمندی و کارآئی مدیر دولت تدبیر امید است این استقبال نشان از خدمات ارزنده مدیر دولت است .
❤️گرشاسبی افزود توفیق عظما یعنی خدمت صادقانه به مردم است خادم مردم بودن افتخار مدیران در نظام جمهوری اسلامی است
?گرشاسبی اشاره به سخنان پوشالی ترامپ نمود وگفت دشمن هرچه می خواهد بگوید ما باید امنیت پایدار در کشور را نگهبانی کنیم
♦️وی اشاره به مطالب یک نویسنده نمود وگفت انقلاب اسلامی دارای پنج مرحله بعداز پیروزی را سپری نموده است جنگ،تحریم ،ترورها ،تهاجم فرهنگی و دیگر موارد .
❣️گرشاسبی گفت ۱۷۰۰۰ شخصیت انقلابی ایران توسط مزدوران امریکا ترور شده اند وبا تحمیل چنگ ۱۲۸ هزار میلیارد دلار خسارت به ایران وارد نموده است .
?گرشاسبی افزود ما اهل جنگ نیسیتیم ولی تعدی به ایران را قبول نداریم .ترامپ دنبال ایجاد شلوغی در منطقه است میخواهد فضارا ملتهب کند تا ماهی بگیرد
♦️فرماندار مرند در مورد وضعیت دلار گفت دو کشور همسایه ما دلارها را می خرند تا اقتصاد کشور ایران را برهم زنند
?گرشاسبی افزود مردم ایران همیشه از انقلاب خود دفاع نموده اند و این بار هم در میدان هستند
?نماینده عالی دولت در مرند گفت امنیت پایدار یکی از اصول نظام است باید نخبگان ارتباط خود را با مسئولین بالا ببرند
?گرشاسبی در مورد عملکرد دکتر شیخ گفت آنچه من از گزارش دکتر شیخ استنباط نمودم ۴۵ پروژه از سال ۱۳۹۳از زمان دولت تدبیر امید با اعتبار بالغ بر ۲۰۰میلیارد هزینه شده است
?فرماندار مرند افزود ای کاش دکتر صومی ریاست دانشگاه امروز در مرند حضور داشتند تا سرنوشت مبلغ ۱۰ میلیارد وعده داده شده را تضمین می فرمودند .تا ما اقدامات اولیه بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی را شروع کنیم . حتما دکتر طاهری اقدم این موضوع را خواهند رساند
?گرشاسبی گفت ما هیچکس را منفک نخواهیم نمود برنامه ما جذب علاقمندانبه مرند و نخبگان مرندی است .
فرماندار مرند در مورد وجود مجادله در مرند گفت باید مجادله را به رقابت تبدیل کنیم . هدف فرمانداری نظام اداری و ساختارها نیست بلکه اصلاح روحیات در جامعه است روحیه افراد متعارض را باید حل گردد .
⁉️جدل و ستیز بازدارنده است باید از حوزه جدل خارج شویم و درهای حوزه رقابت را بگشائیم تا دست به دست هم دهیم تا قدم های توسعه در مرند برداشته شود
باید برای همه خط قرمز منفعت مرند باشد. هرکسی از این خطوط گذر رعایت نکند باید ارشاد شود .
?وی خطاب به دکتر طاهری مدیر جدید شبکه مرند گفت انشاالله در آینده شاهد ادامه برنامه دکتر شیخ باشیم تا روزی شاهد تجلیل مردم از شما باشیم.

دکتر طاهری اقدم
#قائم_مقام دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی
در مراسم تکریم و معارفه روسای شبکه بهداشت درمان مرند گفت
♥️چون انقلاب اسلامی با شعار امام خمینی ره که عدالت در تمام شئونات بود
دکتر طاهری اقدم افزود هدف وزارت بهداشت ودرمان و دانشگاه علوم پزشکی تبریز عدالت در سلامت است . مردم شایسته بهترین خدمات هستند ما موظف هستیم به مردم خدمت کنیم هدف ما سلامت روح و روان و جسم در جامعه است .
?وی از زحمات دکتر شیخ تشکر نمود و گفت دکتر شیخ یکی از مدیران موفق دانشگاه می باشد بنده از طرف دکتر صومی از زحمات دکتر شیخ وکلیه کادر اداری و بهداشتی و درمانی تشکر می نمایم . قطعا دکتر شیخ در مسئولیت جدید بیش از این خدمات ارزنده ای خواهندداشت .
?قائم مقام دکتر صومی از مدیر جدید خواست از تجربیات خود استفاده نمایند و برنامه های در دست اقدام را پیگیر باشند
?دکتر طاهری اقدم اشاره به موضوع و اعتبار بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی نمود وگفت با تلاش مسئولین دانشگاه و اعتبار بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند در لایحه بودجه ۱۳۹۷ توسط وزارتخانه و دولت آورده شد ولی نمی دانم چرا در مجلس حذف شد .
?وی افزود نمی دانم چرا به ۱۶ بیمارستان در سطح کشور اعتبار در مجلس حذف نشد ولی اعتبار بیمارستان مرند در مجلس حذف شد .

#دکتر_صمد_طاهری مدیر جدید شبکه بهداشت ودرمان مرند طی سخنانی گفت
مرندیان محترم مرا بعنوان یک شهروند مرندی قبول کنند و من خود را شهروند مرندی میدانم
طاهری افزود قطعا با همکاری همکاران شبکه بهداشت ودرمان مرند وبا حمایت مسئولین وضعیت فعلی را ارتقا خواهم داد
طاهری گفت و ضعیت مراسم وظیفه ای مرا دو چندان نمود مرا از خود بدانید تعصب من به مرند از امروز چندین برابر شده است

 دکتر محمدر ضا شیخ در مراسم تکریم خود و معارفه دکتر طاهری گفت
❤️تشکر میکنم از #دکتر صومی رئیس دانشگاه علو م پزشکی و مهندس #غلامرضا_شافعی که چندین بار خدمت شان رسیدیم تا موضوع بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند را پیگیر باشند واقعاً دست بکار شدند بعداز سیر مراحل قانونی اعتبار بیمارستان بعنوان یک طرح ملی در لایحه بودجه ۱۳۹۷ تقدیمی به مجلس توسط #مهندس_شافعی در سازمان برنامه بودجه در لایحه بودجه ردیف خورد ولی #من_شرمنده از مردم مرند شدم که چرا در #مجلس_این_ردیف_حذف_شد .؟
?دکتر شیخ از کلیه روسای ادارات و مسئولین ارشد اجرائی شهرستان واز امام جمعه مرند و امام جمعه یامچی و خیر مرندی الاصل حاج آقا ارشادی تشکر نمود و گفت حاج آقا نعمت زاده واقعاً پیگیر موضوع بیمارستان بودند وی گفت رهمنودهای #امام_جمعه_مرند مارا دلگرم میکرد. تا با روحیه انقلابی امورات را عملیاتی کنیم .
❤️دکتر شیخ از کلیه همکاران خود اعم از بهداشتی و درمانی و ادارای تشکر نمود و گفت مرا حلال کنید از شما حلیت می طلبم .
وی در این تشکر از آقایان جنگی و حقجو و لطفی و امور مالی میرزائی دکتر آقازاده و جودی و متخصصین و همسرخود جانانه تشکر نمود .
دکتر شیخ خطاب به دکتر طاهری گفت مرند برای کارکردن یک مدیر کار آمد شیرین است . ولی برای افرادی که در فکر دیگری باشند سخت است .
?دکتر شیخ از اصحاب رسانه تشکر نمود وگفت یکی از رسانه های ساختمان به بزرگی ساختمان تخصصی و فوق تخصصی را نمی بیند ولی در روی یک میز یک مورچه را می بیند و غلو می کند
شیخ از این رسانه هم تشکر نمود اینگونه جملات مارا وادار میکند دید خود را بیشتر کنیم

 

حاشیه های مراسم تکریم دکتر شیع ومعارفه دکتر طاهری شنیدنی و دینی بود

سلمان اباذری یکی از خانواده شهدا فیروز را پیروز مندانه ضربه فنی نمود . وگفت امثالی مانند شما مرند را ویران گذاشتید با دروغهایتان مرند را ویران کردید .