مزاحم برجام خودکشی کرد

مزاحم برجام خودکشی کرد

نویسنده  : ر _ میابی

کارشناس ارشد حقوق عمومی

مزاحم برجام بعداز اعلام نتیجه انتخابات لبنان با خروج از برجام خودکشی کرد

درتاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ راس ساعت ۲۳ چهل هشت دقیقه عضو مزاحم برجام خودکشی کرد با خودکشی عضو مزاحم برجام دیگر اعضا از بند اسارت آزاد شدند
ترامپ رئیس جمهور امریکا با خروج از برجام که یک سند بین المللی بود ابهت امریکا را شکست . دیگر مردم دنیا اعتمادی به امریکا نخواهند داشت . خروج از برجام یعنی رسوائی امریکا در جهان می باشد.
سند معتبر بین المللی مانند برجام نباید مورد تعدی یک کشوری باشد . از زیر تعهد فرار کردن یعنی بی ارزش خواندن قانون بین المللی است .
ترامپ با یک قیافه ژولیده و پوشالی در کاخ سفید با چشمان ریز آبی رنگ خود خروج از برجام را اعلام نمود .
مردم امریکا مردمانی هستند که در زیر ستم سردمداران خود خوانده و قلدر گرفتار شده اند.رئیس جمهور امریکا به هیچ قانونی متعهد نیست . وقتی رئیس جمهور امریکا نمی خواهد رژیم کودک کش اسرائیل را ببیند ویا رژیم کودک کش عربستان را ببیند که هردو کشور از یک کاسه آب میخورند آن آب همان خون کودکانی است که توسط سلاح های امریکائی و اسرائیل به زمین ریخته میشود .
باید ترامپ پاسخ دهد کودکان یمن و فلسطین و لبنان و غزه و میانمار و دیگر کشورهایی که در زیر چکمه های نامحرم امریکا جان میدهد چه گناهی دارند؟
چرا ترامپ نمیتواند دستور خروج نیروهای تجاوز گر امریکائی و اسرائیلی و سعودیها را بدهد . ؟ فقط فرار را بر قرار در برجام ترجیح می دهد.
ترامپ بداند ملت ایران آزادگی خودرا با خون هزاران شهید بدست آورده اند و به مسئولین خود در هر تفکری باشند ایمان راسخ دارند . و از حکومت جمهوری اسلامی با چنگ ودندان دفاع خواهند نمود . ترامپ بداند ملت ایران در اسارت حکومت نیست بلکه حکومت و سردمداران حکومت با رای مردم به این مناصب رسیده است ولی آیا در عربستان سعودی هم چنین است ؟ آیا در اسرائیل این آزادگی وجوددارد ؟
پیشنهاد میکنم ترامپ تاریخ انقلاب اسلامی را برای چندمین بار مطالعه نماید. آیا در این ۴۰ سال امریکا از توطئه برعلیه انقلاب اسلامی دست بردار شده است ؟ از جنگ عراق با ایران بگوئیم یا از ترورهای منافقین خلق بگوئیم ویا از جنگ اقتصادی امریکا برعلیسه ایارن بگوئیم ؟ یا از تهاجم فرهنگی امریکا به ایران بگوئیم ؟ یا از حمله موشکی امریکا به هواپیمای مسافربری بگوئیم ؟ یا از ترورهای دانشمندان هسته ای توسط اسرائیل و امریکا بگوئیم؟
ترامپ سخت در اشتباه است . ایران اسلامی و ملت ایران دیگر مستعمره امریکا نخواهند شد.
ایران اسلامی ایران چهل سال پیش نیست خوب چشمهای ریز آبی رنگ را باز کن و ببین دیگر ایران را نمی توانید مستعمره خود کنید .
ترامپ بداند برجام باشد یا نباشد برای ایران و ملت ایران تفاوتی آن چنانی نخواهد داشت . ولی ایرانیان در طول تاریخ به تعهد خود پایدارند .

باید ترامپ پاسخ دهد چرا بعداز اعلام نتیجه انتخابات در لبنان با خروج از برجام خودکشی نمود .
ملت ایران با وحدت کلمه درسی عبرت آموزی به سردمداران استکبار جهانی با تبعیت از ولایت امر خواهندداد تا استکبار ومزدوران انبدانند ایران میدان روباهان مکار نیست .
ولی سخنی با ایرانیان
حال با رسوائی امریکا با خروج از برجام وظیفه ما سنگین تر شده است . باید در هر تفکری هستیم حول محور ولایت وحدت خود را حفظ کنیم و گول جریان گروه انحرافی که دست های پنهان استکبار در ایران است نخوریم .از اختلاف در جامعه خودداری کنیم .
دشمن در کمین است تا بین سیاستمداران ایران اختلاف ایجاد نماید و عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال ببرد. و نسل امروز را مایوس نماید . پس باید با همدلی وهمزابنی مشت محکمی بر دهان ترامپ بزنیم .