نخست وزیر سابق پاکستان : سکوت مجامع بین‌المللی درباره فلسطین بدتر از جنایات صهیونیست‌ها است

جوان فردا : رهبر حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم بیان کرد: امام خمینی(ره) با بصیرت سیاسی یک روز در سال آن هم جمعه آخر ماه رمضان را برای حمایت از مردم فلسطین در نظر گرفتند و همین موضوع سبب شد که اسرائیل نتواند حقوق فلسطینیان را پایمال و کشور آن‌ها را به طور کامل اشغال کند.

به گزارش جوان فردا javanefarda.ir به نقل از خبرگزاری فارس :نخست‌وزیر سابق پاکستان در گفت‌وگو با فارس:سکوت مجامع بین‌المللی درباره فلسطین بدتر از جنایات صهیونیست‌ها استخبرگزاری فارس: سکوت مجامع بین‌المللی درباره فلسطین بدتر از جنایات صهیونیست‌ها است
نخست وزیر سابق پاکستان گفت: سکوت مجامع بین‌المللی درباره فلسطین بدتر از جنایات رژیم صیهونیستی است و به اسرائیل اجازه می‌دهد قتل عامل مردم غزه را ادامه دهد.
«چودهری شجاعت حسین» نخست وزیر اسبق پاکستان و رهبر حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد اظهار داشت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس آن هم با کشتار وحشیانه مردم فلسطین بر خلاف حقوق بشر و انسانیت است.

وی افزود: ظلم جامعه جهانی به مردم فلسطین از جنایات رژیم صیهونیستی بدتر است زیرا سکوت مجامع بین المللی سبب ادامه اقدامات وحشیانه سربازان اسرائیلی می‌شود.

شجاعت حسین تأکید کرد: تعجب می‌کنم که چطور اتحادیه اروپا از دو طرف انتظار دارد یکدیگر را تحمل کنند و جنایات سربازان این رژیم را در نظر نمی‌گیرد.

وی افزود: پرتاب سنگ توسط یک فلسطینی در اعتراض به احداث سفارت آمریکا در بیت‌المقدس فقط یک سرباز اسرائیلی را زخمی کرد اما صهیونیست‌ها بیش از صدها فلسطینی را کشته و زخمی کردند.

رهبر حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم گفت: فقط پاکستان، ترکیه و ایران نسبت به جنایات اخیر رژیم صیهونیستی علیه مردم فلسطین و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس واکنش جدی نشان دادند.

وی افزود: متأسف هستم که کشورهای اسلامی نمی‌توانند درباره فلسطین با یکدیگر متحد شوند و از اختلافات سیاسی و مذهبی پیروی می‌کنند.

نخست وزیر اسبق پاکستان اظهار داشت: بیت المقدس قبله اول مسلمانان بود و اهمیتش کمتر از مکه نیست.

چودهری شجاعت حسین تأکید کرد: تلاش مردم فلسطین برای آزادی قدس شریف یک حرکت تاریخی است که سرنوشت آینده مسلمانان را مشخص می‌کند.

وی افزود: مردم پاکستان هر سال با برپایی روز قدس از مردم فلسطین حمایت می‌کنند و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

رهبر حزب مسلم لیگ شاخه قائد اعظم بیان کرد: امام خمینی(ره) با بصیرت سیاسی یک روز در سال آن هم جمعه آخر ماه رمضان را برای حمایت از مردم فلسطین در نظر گرفتند و همین موضوع سبب شد که اسرائیل نتواند حقوق فلسطینیان را پایمال و کشور آن‌ها را به طور کامل اشغال کند.

وی افزود: در حال حاضر این وظیفه ماست که با پیروی از آرمان‌های امام خمینی(ره) روز قدس را باشکوه‌تر از هر سال برگزار کنیم.