سخن شفاف با حجت الاسلام سالار #سنجری رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم #رئیسی و #امام_جمعه_شهر جلفا/ استعفای حسن نژاد /وقت استعفا نیسیت وقت عمل به وعده هاست

جوان فردا : آیا میدانید جریان گروه #انحرافی چرا دستگاه قضائی را که روزی جناب رئیسی از مهره های مهم آن تشکیلات بود تخریب میکنند ؟

سخن شفاف با حجت الاسلام سالار #سنجری رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم #رئیسی و #امام_جمعه_شهر جلفا

نویسنده : #ر_میابی

 

تخریب دستگاه قضائی توسط جریان گروه انحرافی بوی دیگری دارد✅
هدف جریان گروه انحرافی از تخریب آیت الله لاریحانی را میدانید ؟⁉️?

جناب #سنجری

?ما به پیشکسوتان انقلاب و جوانان هنرمند ایران زمین در هر سنی و رده ای باشند افتخار می کنیم .
?ما به رهبرمان که روح و جان ملت ایران است افتخار میکنیم .و هرلحظه و هر روز در نماز طول عمر حضرت آقا را از خداوند منان مسئلت می کنیم .
⭕️ممکن است به نظر حضرتعالی که جوان نو رسیده پرادعا هستید بر کهولت سن پیشکسوتان انقلاب ایراد بگیرید ولی ما بر این پیشکسوتان انقلاب که حال سن شان از ۷۰ گذشته است افتخار میکنیم . ما به جوانان هم سن شما که با داشتن مدارک عالی بیکار هستند افتخار میکنیم که همیشه در حول محور ولایت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند . این جوانان هم سن سال شما که با داشتن مدرک عالیه دانشگاهی اعم از دکترا و کارشناسی ارشد و کارشناسی و یا با مدارک غیر آکادمی در منزل نشسته اند وبا سیلی صورتشان را سرخ می کنند ولی هیچ وقت به خاطر فعالیت در ستاد انتخاباتی دنبال پست و مقام نبودند. ولی جلو تر رهبر خود حرکت نکرده اند.
جناب #سنجری
⁉️آیا بهتر نیست از تریبون مقدس نماز جمعه که فعلاً در اختیار آن جوان پرادعا قرار گرفته است بجای تکه اندازی به خدمتگزاران صدیق نظام و دولت تدبیر امیددر این بحبوحه از زمان که دشمنان انقلاب اسلامی ایران با مزدوران داخلی خود تحت عنوان جریان گروه انحرافی در مایوس نمودن مردم و ایجاد اختلاف بین مردم ومسئولین تلاش میکنند سخن برانید.؟
آیا بهتر نیست در شناساندن جریان گروه انحرافی که روزی در یک امام زاده و روز بعد در یک منطقه به بست می نشینند و بر علیه قوه شاخص نظام مقدس جمهوری اسلامی که قوه قضائیه می باشد دست به تخریب می زنند افشا کنید .؟
جناب #سنجری
آیا میدانید جریان گروه #انحرافی چرا دستگاه قضائی را که روزی جناب رئیسی از مهره های مهم آن تشکیلات بود تخریب میکنند ؟
حتما چون جوان پرادعا هستید در این مورد مطالعه دارید . که رئیس قوه قضائیه مستقیم از طرف رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای منصوب میشوند . تخریب رئیس قوه قضائی بوی دیگر میدهد.
#هدف جریان گروه #انحرافی فقط تخریب آیت الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه نیست بلکه هدف شوم دیگری دارند . که جنابعالی هدف جریان گروه انحرافی را بهتر از بنده حقیر که با روحیه انقلابی این مطلب را مینویسم میدانید . نباید بگوئید که اطلاع ندارید من که میدانم میدانید اگر نمیدانید اهداف آنها در دنیای حقیقی و مجازی را رصد فرمائید .
?جناب #سنجری چون سن سالی از دوران انقلاب را سپری نمودم . دراین مدت ۴۰ سال تمام نقشه های دشمنان برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد بودیم . ولی ما جوانان دوران انقلاب هیچوقت خودسرانه حرف نزدیم همیشه گوش به فرمان ولایت مطلقه فقیه امام خمینی ره بودیم . ما در پشت رهبری امام سنگر نگرفته بودیم بلکه مطیع رهبر بودیم .
چون جوان پرادعا هستید این جمله را از #من_بیادگار_نگه دار.
دشمنان انقلاب اسلامی با ترفندهای ناجوانمردانه از قبیل جنگ تحمیلی ، جنگ اقتصادی، جنگ فرهنگی،تحریمهای ناجوانمردانه، ترورهای نابخشودنی ،مایوس نمودن مردم از عملکرد ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی نتیجه نگرفته است ونخواهد گرفت . ولی من نگران ترفند دشمن در لباس دوست تحت عنوان جریان گروه انحرافی هستم که ممکن است در تمامی لباسها دیده شوند . بهتر است جریان گروه انحرافی را افشا کنید که در فتنه ۸۸ و ۹۶ نقش مهمی را بازی نمودند .
جناب #سنجری
?همه ایرانیان بر وجود ورزشکاران ایران زمین افتخار میکند ولی نباید فقط جوانان را در تعریف نمودن لسانی خلاصه کرد.
?جوان ایرانی با غیرت و با حیاست . جوان ایرانی مقید به قانون است جوان ایرانی به پیشکسوتان خود احترام قائل است . جوان ایرانی به ریش سفیدان انقلاب که سن شان از شصت و هفتاد گذشته ویا در هرسنی باشد احترام خاص قائل است .
❌در آخر از جنابعالی میخواهم اگر مخالف جریان گروه انحرافی هستید که انشاالله هم چنین است .چون فعلاً تریبون نماز جمعه در اختیار دارید حول محور ولایت و وحدت بین مردم ومسئولین برنامه ای داشته باشید . هیچوقت نباید به ریش سفیدان خود کم لطفی را روا بداریم .
چون از این پیر شدنها برای شما هم هست باین زودی این پیری فرا می رسد.

طبق شنیده ها

در این ایام حسننژاد نماینده قانونی مجلس  همسنگر انتخاباتی سنجری میخواهد از نمایندگی استعفا دهد

طبق شنیده ها نماینده قانونی پرادعای از اسب افتاده استعفا میدهد و رئیس بیمه مرکزی میشود

#جوان_فردا

معتفد است مجلس باید  قبل از قبول استعفا نماینده جوان پرادعا اماول این نماینده را طبق اصل از کجا آورده ای توسط دادگستری ارزیابی و اجرا گردد

چرا حسننژاد در فکر استعفا است یا در فکر فرار از وعده های خود است

به نظر میرسد جیبی سوراخ حسننژاد شرمنده بخش یامچی است به گزارش جوان فردا از بخش یامچی حسننژاد نماینده قانونی زیرآب زن مدیران کارآمد که در سفر سیاحتی در صفائیه رفسنجان اسب نخواست وی سواره او باشد حسننژاد را به زمین زد امروز به علت اینکه تاب دیدن مراسم حضور مردم قدرشناس مرند را در مراسم ترحیم شادروان حاجیه خانم طاهره شافعی را ببیند و نخواست مانند مسیولان در مراسم ترحیم خواهر مهندس شافعی و حاج کریم شافعی  حضوریابد .حسننژاد با جیب سوراخ در بخش یامچی به دوره گردی پرداخت موضوع جیب سوراخ از این قرار است

نماینده قانونی در نشست خبری در پاسخ یکی از اهالی یامچی در مورد اداره شدن نمایندگی آموزش و پرورش بخش یامچی گفت نامه ایتان در جیبم است اگر سوراخ نباشد و نیفتد

ولی تا این تاریخ خبری از این وعده حسننژاد مانند وعده های دیگرش خبری نیست

سوال امروز جوان فردا از مهندس اسدی شهردار پرتلاش یامچی می باشد آیا اخیرا که حسننژاد قول ۴۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان را برای شهرداری یامچی توسط یکی از عوامل خودش داده بود آیا به حساب شهرداری یامچی انتقال یافته است ؟

بنابه گزارش جوان فردا دوره گردی حسننژاد بعداز روستاهای یامچی از بناب ادامه خواهد یافت .

به گفته یکی از اهالی چرخ فلک حسننژاد دقایق آخر خود را دور میزند از چرخ فلک حسننژاد از اسب افتاده زیرآبزن مدیران کارآمدخیری به منطقه نرسیده

یکی از اهالی گفت دوره گردی حسننژاد مانند دوره گردی فالچی بیسواد است که بجز سرگرمی مردم سودی ندارد

عملکرد حسننژاد مانند دعای باخیچی بی اثر است

در مورد نماز دوره گرد برای دوره گرد نماز شکسته وجود ندارد دوره گرد اگر نمازخوان باشد باید نمازش را با وضوی کامل بخواندذ  برای دوره گرد نماز شکسته وجود ندارد

به گزارش خبرنگار جوان فردا عدم استقبال اهالی یامچی و بناب از حسننژاد موجب دل آزردگی وی شد در شهر بناب یک خانم با انتقاد بجا موجب شد زود بناب را ترک کنند

#رحیم_میابی
#سرباز_ولایت
#جانباز_جنگ_تحمیلی
#برادر_شهید

مدیر مسئول پایگاه خبری #جوان_فردا
مدیرمسئول #ماهنامه_یاشیل_مرند

با#جوان_فردا همراه باشید

t.me/jjavanefarda