ویژه برنامه« پیامبر اسلام، فرهنگ و کانون های مسجد» در مرند برگزار می شود

تعداد ۶۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان مرند فعالیت می کند.

وحدت

ویژه برنامه« پیامبر اسلام، فرهنگ و کانون های مسجد» در مرند برگزار می شود
به گزارش خبرنگارجوان فردا به نقل ازخبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از برگزاری ویژه برنامه « پیامبر اسلام، فرهنگ و کانون های مسجد» به مناسبت میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق(علیه السلام) در این شهرستان خبر داد.

۸۱۲۷۰۸۱۹۹_۱۲۶۹۳۸

یونس سالکی نیا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز گفت: ویژه برنامه ای با عنوان « ولادت پیامبر اسلام، فرهنگ و کانون های مسجد» به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق(علیه السلام) در شهرستان مرند برگزار می شود.

وی افزود: این ویژه برنامه عصر امروز(۷دی) با سخنرانی حجت الاسلام علی نعمت زاده، امام جمعه مرند، تقی کرمی، فرماندار مرند و محمد هادی نیا، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی و با حضور دهیاران و بخشداران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان در سینما فرهنگ مرند برگزار خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند عنوان کرد: چهار تن از شاعران آئینی نیز اشعاری را در مدح پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم) قرائت می کنند و گروه تواشیح ناعم به اجرای برنامه می پردازد.

سالکی نیا همچنین با اشاره به تعداد کانون های مساجد مرند اظهار داشت: تعداد ۶۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان مرند فعالیت می کند.