قهرمانزاده فرمانده سپاه مرند : سپاه دست یاری کردن به دولت را بسوی دولتمردان دراز کرده است / به روایت تصویر

قهرمانزاده :قهرمانزاده افزود خدمت به مناطق محروم از اهداف انقلاب اسلامی است . باید همه دست بدست هم دهیم دولت را در خدمت به مردم یاری کنیم . وی تاکید کرد دشمن می خواهد با ایجاد نفاق در بین مردم ومسئولین به هدف شوم خود برسد.

به گزارش خبرنگار جوان فردا از مرند

رزمایش محمد رسول الله ص در مرند با رمز محمد رسول الله آغاز شد

به گزارش جوان فردا سرهنگ جواد قهرمانزاده فرمانده سپاه مرند  در مراسم بدرقه بسیجیان سلحشور جهت اجرای رزمایش محمد رسوال الله گفت این رزمایش نشان از وحدت مردم است  سپاه  وبسیج در هر مشکلی یار و یاور دولت مردان است سپاه دست یاری به دولت دراز کرده است چون خدمت بدون منت به مردم شهید پرور از آرمانهای انقلاب اسلامی است .

قهرمانزاده افزود خدمت به مناطق محروم  از اهداف انقلاب اسلامی است . باید همه دست بدست هم دهیم دولت را در خدمت به مردم یاری کنیم . وی تاکید کرد دشمن می خواهد با ایجاد نفاق در بین مردم ومسئولین به هدف شوم خود برسد.

قهرمانزاده گفت اهمیت این رزمایش علاوه بر خدمت به مردم نشان از وحدت مردم با مسئولین است .

این مراسم پر شور با حضور اعضای شورای تامین شهرستان مرند معاون فرماندار و بخشداران بخش مرکزی و یامچی و خانواده شهدا و و جمعی از بازنشستگان سپاه حضور داشتند

به گزارش جوان فردا سرهنگ جعفر رزمی فرمانده اردوهای جهادی استان در این رزمایش حضور داشت رزمی گفت من افتخار میکنم که امروز در بین بسیجیان دلاور شهرستان مرند حضور دارم این رزمایش نشان قدرت واقتدار ملت ایران است