معاون استاندار آذربایجان شرق در جمع اهالی روستای محبوب آباد : دشمن توامندی و مقاومت ما را هدف قرا داده است

دکتر گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جمع اهالی روستای محبوب آباد ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و تبریک ایام دهه مبارک فجر  با اشاره به ۳ اصل شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:انقلاب اسلامی ایران بر پایه سه اصل ارزشهای اسلامی ، مردم و رهبری دینی شکل گرفته است.

وی ادامه داد : ارزشها و سنت الهی در هر جامعه ای باشد ، آن جامعه رو به پیشرفت و توسعه و برکت است و باید به این سه اصل احترام و ارزش قائل شویم.

وی افزود: نبود ارزشهای اسلامی ، نبود مردم سالاری ، و نبود رهبری دینی سه اصل بارز برای شکل گیری انقلاب اسلامی بوده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به دشمنی آمریکا با ایران عنوان داشت: علت اصلی دشمنی آمریکا با ایران بر هم خوردن منافع آنها  در کشور است که با قیام مردم ایران کلیه معادلات و منافع آنها بر هم خورد.

وی افزود: هدف آمریکا وابستگی کامل ایران به آنها است و به دنبال کسب منافع در ایران هستند و همیشه بر آن تلاش می کنند.

گرشاسبی ادامه داد : دشمنان همیشه در همه حال در تلاش برای ضربه زدن به کشور و نظام هستند که از جمله آن دوران ترور ، دوران جنگ تحمیلی ، تحریم اقتصادی ، مسائل هسته ای و… که هدف اصلی آنها از بین بردن وحدت و انسجام  و داشته های مردم بوده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: ما باید این پیچ تاریخی را با موفقیت  پشت سر بگذاریم چرا که در غیر اینصورت هویت خود را از دست می دهیم و امروزه بیش از هر زمان باید تعامل ، همکاری ، استقامت و هم افزایی داشته باشیم تا بتوانیم از پیچ تاریخی رد بشیم.

وی گفت: دشمن می خواهد توانمندی و مقاومت ما را هدف قرار دهد و علت آن توانایی ما است که دشمنان چشم دیدن پیشرفت ما را ندارند .

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب و کشور شده که نباید اجازه دهیم خون آنها پایمال شود و نباید دچار گسست شویم تا بتوانیم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن  یعنی امام زمان (عج) برسانیم.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه به سوالات و مسائل و مشکلات اهالی پاسخ داد  .

در این مراسم استاد ارجمند کریمی مراغه ای به شعر خوانی پرداخت .