معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه :دشمنان به دنبال گسست بین مردم و حاکمیت هستند و نباید اجازه دهیم این اتفاق شکل بگیرد

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در حسینیه شهرستان ضمن تبریک دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه (س)با اشاره به تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران گفت: تاریخ انقلاب انقلاب اسلامی ایران جز پدیده های بی بدیل عصر حاضر است و درتمامی ساختارها […]

 

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در حسینیه شهرستان  ضمن تبریک دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه (س)با اشاره به تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران گفت: تاریخ انقلاب انقلاب اسلامی ایران جز پدیده های بی بدیل عصر حاضر است و درتمامی ساختارها تغییر و تحولات اساسی داشته که از جمله آنها در ارزشهای اسلامی است .

وی ادامه داد: زمانیکه ما انقلاب کردیم نظام دو قطبی جنگ سرد بر کشور حاکم بود و آنها ایران را قلب زمین می دانستند چرا که ایران نقش تامین کننده منافع آمریکا را بر عهده داشت ولی با روی کار آمدن انقلاب این منافع آمریکا بر هم خورد.

گرشاسبی عنوان داشت: انقلاب اسلامی ایران از زمانیکه شکل گرفت دشمنان نمی خواستند این انقلاب به تثبیت برسد و هر روز مانع تراشی می کردند و توطئه هایی بر علیه ایران رواج می دادند که دوران ترور ، جنگ تحمیلی که خسارات زیادی بر کشور وارد کرد و بهترین جوانان ما را گرفت .

وی افزود: کشور ما توانسته است در مباحث علمی ، نانو تکنولوژی ، مباحث هسته ای، پزشکی و …به پیشرفت های بسیار بالایی دست پیدا کند و آمریکا توان پیشرفت ما را ندارد .

سخنران پیش خطبه نماز جمعه در ادامه سخنان خود بیان داشت: کشور ما کشوری است دارای چهار فصل، معادن غنی نفت و گاز ، نیروی جوان و خلاق که میتوان به پبشرفت های بلندی دست پیدا کنیم همچنان که اگر به دقت به گذشته نگاه کنیم و با حال مقایسه کنیم می توانیم به عینه آنرا ببینیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: امروزه جنگ اقتصادی است که به سمت جنگ روانی به پیش می رویم که باید بیشتر مراقب آن باشیم.

گرشاسبی فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود: آمریکا در تلاش است تا ایران را به دوران قبل یعنی زمانیکه منافع آنرا تامین می کردیم باشیم که چنین نخواهد بود و به عینه این مورد را در کشور عربستان مشاهده می کنیم .

وی ادامه داد: وظیفه ما در این زمینه حفظ رسالت دینی و اسلامی و ایرانی بودن ما است و ما باید به دنبال منافع ملی و اسلامی باشیم ما توانسته ایم قاعده آنها را پاک کنیم و نباید اجازه دهیم این قاعده بر هم بخورد .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: دشمنان به دنبال گسست بین مردم و حاکمیت هستند و نباید اجازه دهیم این اتفاق شکل بگیرد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: چهل سال بر علیه نظام و کشور توطئه کرردند ولی با وحدت و تعامل مردم و مسئولین توانسته ایم بر همه مشکلات پیروز شویم.

وی ادامه داد : ما باید به دنبال منافع ملی باشیم و نحوه درست مصرف کردن را اطلاح کنیم .

وی با اشاره به نقش رسانه در ترویج افکار عمومی بیان داشت: دشمنان در فضای مجازی و رسانه ها هزینه های زیاد و تبلیغات سوء بر علیه ایران انجام می دهند  که نقش رسانه و فضای مجازی آنرا در جهت منافع ملی سوق دهیم .

فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه با اشاره به کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند گفت: بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی مرند که یکی از مطالبات بحق مردم است که با زحمات مدیران شهرستان به سرانجام رسیده و در سال ۹۸ با حضور مقامات کشوری مورد کلنگ زنی قرار خواهد گرفت .

وی با اشاره به پروژه جواهر گفت: برای رفع مشکل این پروژه بیش از بیست جلسه برگزار کرده ایم که خوشبختانه به نتیجه منجر شده و در آینده شاهد ادامه روند کار آن خواهیم بود .

وی با اشاره به محور مرند – ایواغلی ادامه داد :  ۱۳ کیلومتر از مسیر مرند – ایواوغلی که در مرحله آسفالت ریزی است در روز های آتی به دست مقامات استانی به زیر بار ترافیک خواهد رفت.