موضع گیری پزشکیان درمورد ماجرای آرارات تهران / مقایسه این موضع گیری با موضع گیری قاضی پور و حسننژاد

?ارامنه ایران از گذشتگان دور جزوی از شهروندان این کشور به شمار رفته و میتینگ نخست وزیر یک کشور بیگانه در جمع هموطنان و طرح شعارهای تجاوزکارانه سئوال برانگیز است.

 

☝️چرا نماینده #قانونی و #آنتیFATF مرند و جلفا که در مراسم #برجامسوزی در مجلس مشارکت کرده بود، با معدود نمایندگان می خواست بعد از اظهارات #دکترظریف در مورد #پولشویی وی را به استیضاح بکشد، در انتخابات ریاست جمهوری آن حرفها را به دولت و رئیس جمهور زد ولی بیش از ۷۰% اهالی فهیم #مرند و #جلفا بر خلاف القائات وی به روحانی رای دادند و … حالا در مورد #دکترظریف و #دکترروحانی #دایه مهربانتر از #مادر شده است؟ ?

کانال پایگاه خبری جوان فردا ↙️

@jjavanefarda

 

? مروری بر #پیشگویی_های اقتصادی نماینده قانونی #مرند و #جلفا در سال ۹۷

? در اواخر فروردین ۹۷ #حسن_نژاد نماینده قانونی #مرند و #جلفا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پیشگویی (https://www.farsnews.com/news/13970128000818/%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%AB%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF) کرد که:

۱- به نظر می‌رسد با توجه به عزم دولت برای تثبیت نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی در نهایت این نرخ با توجه به کارمزدها تا پایان امسال از ۴۵۰۰ تومان فراتر نرود‼️

۲- کسانی که به امید سود بردن اقدام به خرید دلار کرده‌اند، بعد از یکسال از محل واگذاری آن #سود ببرند، بدون شک #ضرر خواهند کرد‼️

۳- بدون شک افرادی که با هدف سرمایه‌گذاری بر روی ارز و حتی سکه اقدام کرده‌اند، با توجه به خواب سرمایه #ضرر خواهند کرد‼️

#قضاوت_با_شما

کانال پایگاه خبری جوان فردا ↙️
@jjavanefarda

? اعتراض #پزشکیان به میتینگ غیرمرسوم نخست‌وزیر ارمنستان در باشگاه #آرارات_تهران

?پزشکیان نماینده مردم شریف تبریز و نائب رئیس مجلس:

?به فرموده مقام معظم رهبری، قره باغ سرزمین اسلام است؛ تمام.

?طرح شعارهایی در حمایت از اشغال قره باغ در حضور نخست وزیر ارمنستان غیرقابل قبول است.

?جمهوری اسلامی ایران هرگز تجاوز هیچ کشوری بر کشور دیگر را به رسمیت نمی شناسد.

?ارامنه ایران از گذشتگان دور جزوی از شهروندان این کشور به شمار رفته و میتینگ نخست وزیر یک کشور بیگانه در جمع هموطنان و طرح شعارهای تجاوزکارانه سئوال برانگیز است.

?سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در خصوص برخی کشورهای منطقه با واقعیات و خواست مردم همخوان نیست.

?نمی توان به بهانه گسترش روابط با یک کشور، منافع و مصالح ملی را زیر پا گذاشته و برای جلب رضایت یک طرف، دلخوری طرف های دیگر را فراهم کرد.

?از مسئولان وزارت خارجه و کشور میخواهیم موضوع اتفاقات باشگاه آرارات را پیگیری و در این خصوص پاسخگو باشند.

#فوری ? #فوری ?

✅ بجای #قاضی_پور نماینده مردم شریف #ارومیه و #حسن_نژاد نماینده قانونی و جوان #مرند و #جلفا که در دوران تبلیغات از شعار #فرزند_آذربایجان استفاده می کردند، #دکترپزشکیان نماینده مردم شریف #تبریز، #اسکو و #آذرشهر به پارچه نوشته نصب شده در مراسم استقبال از نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان در باشگاه #آرارات_تهران:

«قره‌باغ خاک ارمنستان است؛ تمام»??

واکنش جانانه نشان دادند?

 

⚠️ قابل توجه خریدار۱۰۰هزار تن #آهن در یک روز?

? رئیس اتحادیه فروشندگان آهن با اعلام اینکه در اسفندماه تجار به صورت سنتی خریدهای سال آینده خود را انجام می دهند، افزود:

✅ در حال حاضر قیمت آهن ۲۰ تا ۵۰ تومان گران شده است.