پاسخ مدیر مسئول جوان فردا به صدای کشکسرای

همه میدانند اینجانب وابسته هیچ جناحی نیستم ولی به اصلاح طلبان و اصولگرایان واقعی ضمن انتقاد منصفانه احترام خاص قایل هستم .و هردو را دو بال انقلاب میدانم .

هوالعالم
سرکارخانم یا آقای محترم مدیر کانال صدای کشکسرای
با صلوات بر محمد و آل محمد ص و با سلام و تحیات
مطلب شما را خطاب به اینجانب را دیدم و پسنیدیم
وجود آزادی بیان و قلم در چهار چوب قانون و اسلام در کانال خبری #جوان_فردا با سلایق مختلف حول محور ولایت امر توسط ادمین های محترم نشانگر این است که شما ازاین نعمت حریت محروم هستید این آزادی در #جوان فردا برای #جوانان_فردای ایران زمین بخصوص جوانان شهرستان مرند امید ونشاط را نشان میدهد .
اگر شما جرات دارید نظرات مخالفین خود را در کانال به اصطلاح صدای کشکسرای یا در کانالهای دیگرتان انشتار دهید میدانم قطعاً این جرات را ندارید چون بصریت تان در بسته است.
اگر منکر نظر بنده هستید لا اقل این جوابیه را در کانالتان انتشار دهید
لازم در صورت داشتن جرات پاسخ چند سوال زیر را بفرمائید تا اذهان عموم با توجه به پاسخ هایتان ما بین مطالب بنده و شما خواهر گرامی یا برادر بزرگوار قضاوت کنند
قبل از طرح سوال باید معروض دارم در طول ۴۰ سال به هر رائی که د رنظام مقدس جمهوری اسلامی دادم افتخار میکنم و پشیمان نیستم . و از رای خود به دکتر روحانی پشیمان نیستم چون میدانم جریان تفکر گروه انحرافی در ۸ سال دوران دولت باصطلاح عدالت گستر و مهرورز چه خیانت هائی که نکرده اند . این دولت خسارات ندانم کاریهای آن دوران را میدهد.
ولی سوالات .
سوال ۱) چرا در این مدت نتوانستید در محکوم کردن احمدی نژاد و جریان گروه انحرافی کلمه ای بنویسید؟
سوال۲) آیا در همان بصیرت در بسته سال ۱۳۸۴ و ۱۳۸۸ باقی هستید؟
سوال ۳) چرا نمی توانید از حسننژاد نماینده قانونی در مورد عملکرد شان نسبت به وعده هایشان سوال کنید ؟ من نمی گویم شما ریالی هستید ولی بعضی ها با اخذ ریالی از نوشتن حقایق خودداری میکنند و جلو گوینده گان حقایق سنگ اندازی می نمایند.
سوال۴) آیا در بصیرت در بسته ۱۳۹۰ و ۱۳۹۴ غوطه ور هستید ؟

در پایان باید با پیشانی باز بگویم ظریف با یک حرکت سیاسی تحت عنوان استعفاء مخالفین برجام و دولت را ضربه فنی کرد و محبوبیت مردمی دکتر روحانی و ظریف با یک حرکت کوچک سیاسی برای مخالفین نشان داده شد

همه میدانند اینجانب وابسته هیچ جناحی نیستم ولی به اصلاح طلبان و اصولگرایان واقعی ضمن انتقاد منصفانه احترام خاص قایل هستم .و هردو را دو بال انقلاب میدانم .

ولی در مقابل اصلاح طلبان تند رو و وصولگرایان فرصت طلب تندرو مانند عملیات مرصاد که در مقابل منافقین خلق ایستاده بودیم ایستاده ام خودرا سرباز جنگ نرم در سایه پرچم ولایت امر میدانم