دروغ گفتن بخاطر پست نمایندگی دور از شان انسانیت است

امام جمعه مرند: دروغ گفتن بخاطر پست نمایندگی دور از شان انسانیت است/ انقلاب اسلامی ایران تکیه گاه مستضعفان جهان است امام جمعه مرند در جمع اعضای شورای اداری این شهرستان گفت: این انقلاب امروز تکیه گاه مستضعفان جهان است.نقشه های استکبار در مورد انقلاب اسلامی هرگز موفقیت آمیز نبوده است . به گزارش جوان […]

امام جمعه مرند

امام جمعه مرند: دروغ گفتن بخاطر پست نمایندگی دور از شان انسانیت است/ انقلاب اسلامی ایران تکیه گاه مستضعفان جهان است

امام جمعه مرند در جمع اعضای شورای اداری این شهرستان گفت: این انقلاب امروز تکیه گاه مستضعفان جهان است.نقشه های استکبار در مورد انقلاب اسلامی هرگز موفقیت آمیز نبوده است .

به گزارش جوان فردا  :حجت الاسلام علی نعمت زاده افزود : دشمنان اسلام از آغاز پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی با دست زدن به توطئه ی مختلف میخواستند بر اهداف شوم خود برسند ،ولی رهبری قاطع امام راحل و استقامت دمردم ایران در مقابل ظلم تمامی اهداف دشمنان را نقش بر آب کرده وحتی کشورهای قدرتمند با کوچکترین مسائل تا حد زانو زدن پیش میروند اما نظام اسلامی از تهدید ها و تحریم ها برای ایجاد فرصت استفاده نمود و روز به روز قدرتمند پیش میرود.

وی دهه فجر را فرصتی مناسب برای بازنگری تاریخ دانست و گفت در زمان اوج پیروزی انقلاب اسلامی وقتی که رژیم در دست حکومت بختیار ربود و فرودگاهها را بسته بودند امام تصمیم قاطع بر بازگشت به میهن اسلامی کرده بودند چون ماموریت داشتند تمامی خطرات را پذیرفته و بلاخره در ۱۲ بهمن ماه پنجاه هفت با استقبال بی نظیر مردم وارد کشور شدند هر چند که با مخالفتهای مواجه بودند ولی حضرت امام خمینی رحمت اله علیه است .

وی در مورد سخنرانی ها و برنامه های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات گفت: دروغ گفتن بخاطر پست نمایندگی درو از شان انسانیت است و البته کاندیداهای محترم توجه داشته باشند طوری حرف نزنند که انگار در این ۳۷ سال هیچ کاری نشده است و برخی ها می آیند که همه چیز را درست کنند.

نعمت زاده با اشاره به مذاکرات اخیر هسته ای گفت: اگر توان موشکی و قدرت نداشتیم، غربی ها اجازه و فرصت مذاکره را به دیپلماتهای ما نمیدادند. خاطر نشان کرد ،.مسئولین باید بیش از پیش به فکر اقتصاد کشور باشند و ریشه فقر را بخشکانند چراکه فقر عامل خیلی از بدبختی هاست.

امام جمعه مرند تصریح کرد: رهبری قدرتمند امام راحل و در ادامه مقام معظم رهبری در کنار حضور متحدانه و وفادارانه ملت ایران در صحنه ها تحت آرمانهای اسلام ناب محمدی (ص) دو عامل مهم پایداری و موفقیت نظام و انقلاب می باشد که دنیا نیز به این موضوع اذعان کرده است.

امام جمعه مرند

نعمت زاده افزود: قطعا آمریکا همانند گذشته چشم طمع به این آب و خاک و برای تضعیف انقلاب تلاش میکند و بی شک از این چشم طمع ار کاندیداهای انتخاباتی که تفکرات آمریکایی و غربی داشته باشند برداشته نخواهد شد.اظهارکرد مردم ولایت مدار ایران همچون سایر صحنه های حساس با حضور پر شور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و انتخاب نماینده اصلحبار دیگر بینش اسلامی و شعور سیاسی خودشان را به نمایش خواهند گذاشت و اهداف دشمنان اسلام را مایوس خواهند کرد .