به بهانه فرزندان مسئولین، دولت را تخریب نکنید

رهبر معظم انقلاب بیشتر از همه به نقاط ضعف دولت ها واقف هستند ولی همیشه خواسته اند با نظریه های ارشادی مسئولین را متوجه اشتباهات خود کند . اگر واقعاً خود را پیرو ولایت فقیه می دانیم باید جلو تر از رهبر پا به میدان نگذاریم .

مخالفین دولت در روزهایی که ترامپ، نهاد انقلابی سپاه  را تروریست خواند تمام مسئولین و مردم پا به میدان گذاشتند تا با حمایت از سپاه وحدت مردم و مسئولین را به نمایش بگذارند ولی متاسفانه  بعضی از مخالفین دولت با ادعای بصیرت داشتن ولی با زبان خود از تریبونهای مختلف با بهانه قرار دادن فرزندان مسئولین دولت مردان را تخریب کردند .

این مخالفین دولت تا این تاریخ از محکوم نمودن احمدی نژاد خودداری کرده اند . جریان گروه انحرافی شاخه نرم منافقین خلق از این سخنان سوء استفاده کردند و میخواهند با تخریب دولت مردان نفاق را رونق داده و یاس و نا امیدی را بیشتر کنند.

جای سوال است چرا مخالفین دولت تدبیر امید در محکومیت حرکات و سخنان احمدی نژاد هیچ کلمه ای به زبان نمی آورند ؟
آیا با سکوت خود مهر تایید به سخنان احمدی نژاد می زنند ؟

وقتی عامل جریان گروه انحرافی حکم قضائی صادر شده بر محکومیت خود را در جلو بعضی از افراد حاضر جریان گروه انحرافی آتش می زند باید فهمید دشمن خوشحال است چون دستگاه قضائی در  حکومت جمهوری اسلامی  از حاکمیت است اگر تضعیف شود یعنی عدالت حاکمیت زیر سوال می رود هرچند ممکن است نقاط ضعف و جای انتقاد باشد ولی حرکات احمدی نژاد و مشائی و بقائی در راستای اهداف دشمن است .

چرا مخالفین دولت در این چند سال بر علیه احمدی نژاد و در جهت محکوم نمودن جریان گروه انحرافی سخن نگفته اند ؟
نکند سکوت آنها ،هدف جریان گروه انحرافی را تایید میکند؟

ولی مخالفین دولت بدانند در این زمان حساس  در شناساندن اهداف دشمن در تخریب سپاه پاسداران وظیفه سنگین دارند .

ایجاد یاس و نا امیدی در جامعه هدف اصلی استکبار جهانی است نباید تریبون های ما در راستای اهداف دشمن سخن گوید.

ولی در منطقه ما یعنی جلفا و مرند تخریب چیان دولت تدبیر امید آب به هاون دشمن می ریزند . با بهانه های فرزندان دولت مردان در خارج با الفاظ در شان خود مسئولین را از تریبونهای مقدس تخریب میکنند ولی جرات ندارند از دروغگویان و عوامفریبان تشنه صندلی سبز بهارستارن نسبت به وعده هایی که به مردم داداه ند انتقاد کند؟
انتقاد منصفانه همیشه باید باشد در نظام جمهوری اسلامی و در کلیه دولتهای جهان هیچ دولتی بدون نقاط ضعف نیست ولی باید فهمید دستگاهی که یک مسئول تحویل می گیرد در چه وضعی است ؟ هر رئیسی یا رئیس جمهوری میراث دار عملکرد دولت و روسای قبلی خود است . اگر انتقادی است که حتماً وجود دارد باید زمان شناس باشیم . تا با سخن های نسنجیده خود آب به هاون دشمن نریزیم.

رهبر معظم انقلاب بیشتر از همه به نقاط ضعف دولت ها واقف هستند ولی همیشه خواسته اند با نظریه های ارشادی مسئولین را متوجه اشتباهات خود کند . اگر واقعاً خود را پیرو ولایت مطلقه فقیه می دانیم باید جلو تر از رهبر پا به میدان نگذاریم .

 

روز حمایت از سپاه پاسداران روز تخریب دولت مردان نبود بلکه باید با حضور خود مانند دوران دفاع مقدس با خون خود از حریم سپاه دفاع کنیم . هر روز حمایت از سپاه برای همه گان واجب عینی است