جوان فردا ،روز سربازان گمنام امام زمان عج را به طلایه داران امینت و اقتدار تبریک گفت

مدیر مسئول جوان فردا : امروزه صیانت از منافع ملی و ارزش‌های مقدس نظام، حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی کشور، مبارزه با تروریسم و کنترل جریان گروه انحرافی و تأمین امنیت ملت شریف ایران مهم‌ترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان وفداکاری ایثار گران وتلاش قابل تحسین ودرایت وتدبیر هوشمندانه وقابل تقدیر مجموعه گمنام وبا اخلاص وتوانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام آرامش وامنیت را به مرد دشمنان این مرز و بوم همواره و پیوسته با انواع طراحی ها و توطئه ها علیه ایران اسلامی، نهایت توان خود را بکار برده اند اما با مقاومت و خنثی نمودن دسیسه های شوم آنان از طرف فرزندان رشید و جان برکف کشور روبرو شده اند.

دشمنان و منافقین کوردل در طول ۴۰ سال گذشته با ترورها و دسیسه های شیطانی خود به فکر ضربه زدن به اهداف بلند و متعالی انقلاب اسلامی بودند اما همواره در مقابل عظمت نیروهای مقتدر نظامی و امنیتی کشور با شکست مفتضحانه روبرو شده اندوسربازان گمنام امام زمان (عج) فداکارانه با تلاشی که کمتر انعکاس رسانه‌ای پیدا می‌کند با انواع خطرها روبه‌رو شده و بسیاری از توطئه‌ها را خنثی می‌کنند وهمواره آرامش وامنیت رابرای مردم به ارمغان آورده اند.

امروزه صیانت از منافع ملی و ارزش‌های مقدس نظام، حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی کشور، مبارزه با تروریسم و کنترل جریان گروه انحرافی و تأمین امنیت ملت شریف ایران مهم‌ترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) مدال افتخار آمیز گمنامی بر سینه  خود دارند و  مقتدرانه و هوشمندانه ترفندهای پیچیده بدخواهان و دشمنان ملت بزرگ ایران را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب می کنند.

حقیقتا امنیت پایدار کنونی میهن عزیز اسلامی مرهون جانفشانی شهدای والامقام، جانبازان سرافراز و ایثارگران عزیزی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی در برابر توطئه های دشمنان ایستادند و امروز نیز در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خدمت خالصانه نیروهای مخلص و گمنام امام زمان (عج) ، حفظ شده است.

نیمه دوم خردادماه همزمان با ایام برگزاری جشن های نیمه شعبان، هفته بزرگداشت مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است. سربازان گمنام امام زمان (عج) که سینه ی ستبرشان مزین به مدال پر افتخار گمنامی یوسف زهرا (س) است. عزیزانی که همه ی هجمه های پیچیده و نقشه های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت سر افراز ایران اسلامی را خنثی نموده و امروز آسایش، امنیت و آرامش جامعه که مبنای رشد و بالندگی و توسعه ی همه جانبه کشور است مرهون همت امنیت آفرین این فرزندان سرافراز میهن اسلامی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهیدان ، شهدای دفاع مقدس و شهدای رزمنده گمنام امام عصر (عج) هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را به ساحت ولی عصر (عج) مقام عظمای ولایت ، و سربازان خدوم حضرت ولی عصر (عج) در ایران اسلامی بویژه خدمتگذاران صدیق شهرستان مبارکه تبریک گفته و برای همه این عزیزان آرزوی توفیق دارم .

  مدیریت و خبرنگاران پایگاه خبری جوان فردا

 

 

 

 

 

 

اکتباس شده