معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای آموزش و پرورش :هفته معلم فقط هفته ای برای معلمان باشد

گرشاسبی : توجه و برنامه ریزی برای سوق دادن دانش آموزان برای توسعه کشور ، هدایت به سوی نیاز های جامعه و آینده نگری جز برنامه ها و اولویت برای هدایت داشن آموزان باشد .

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند به ریاست دکتر داود گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند  تشکیل شد
به گزارش جوان فرداWWW.JAVANEFARDA.IR   گرشاسبی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند ضمن تشکر از زحمات مجموعه آموزش و پرورش در کمک رسانی به سیل زدگان گفت: آموزش و پرورش شهرستان در زمینه اسکان ستاد نوروزی و مشارکت در جمع آوری کمکهای دانش آموزی به مناطق سیل زده ، سیل مهربانی راه انداخت.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به تاسیس دانشکده فنی در مرند گفت: دانشکده های فرهنگیان در شهر مرند و شهر زنوز در سال تحصیلی جدید ایجاد خواهد شد.

وی افزود: با جابه جایی دو دبیرستان خضرا و فاطمه الزهرا، دانشکده فرهنگیان خواهران در شهر مرند و دانشکده فرهنگیان برادران در شهر زنوز از سال تحصیلی جدید دانشجو می پذیرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان داشت: یکی از نهاد های تربیتی نهاد مقدس آموزش و پرورش است که نقش بسیار تعیین کننده و یک عنصر تاثیر گذار در جامعه است .

وی گفت: آموزش و پرورش می تواند از منظر ذهنی تغییرات در افراد ایجاد کند و آن تغییرات می تواند زمینه ساز توسعه و پیشرفت را فراهم کند .

فرماندار ویژه شهرستان با اشاره به در پیش بودن هفته معلم بیان داشت: مراسمات و برنامه ها باید با شکوهتر و در شان و منزلت معلمان باشد در حقیقت هفته معلم فقط هفته ای برای معلمان باشد.

گرشاسبی با اشاره به توجه بیشتر به هدایت تحصیلی دانش آموزی ابراز داشت: توجه و برنامه ریزی برای سوق دادن دانش آموزان برای توسعه کشور ، هدایت به سوی نیاز های جامعه و آینده نگری جز برنامه ها و اولویت برای هدایت داشن آموزان باشد .