دیدار مدیر عامل شهرک میلاد با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند/تشویق و ترغیب سرمایه گذار جهت حضور و سرمایه گذاری در شهرک صورت گیرد .

گرشاسبی : تعیین و تدوین برنامه هایی برای توسعه شهرک در سال جاری جز برنامه ها و اولویت های شهرک باشد و برنامه ای برای رونق شهرک حتی با مشارکت شهرداری تدوین گردد.

ه گزارش جوان فردا به نقل از  روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،مدیر عامل و مدیر اجرایی شهرک میلاد مرند با گرشاسبی معاون استاندار آذربایجان شرقی در مورد آخرین وضعیت صدور اسناد مالکیت برای ساکنین منازل ، و اقدامات صورت گرفته دیدار و گفتگو کردند .

گرشاسبی دراین دیدار با تاکید بر جذب سرمایه گذار بیان داشت: تشویق و ترغیب سرمایه گذار جهت حضور و سرمایه گذاری در شهرک صورت گیرد .

وی ادامه داد : تعیین و تدوین برنامه هایی برای توسعه شهرک در سال جاری جز برنامه ها و اولویت های شهرک باشد و برنامه ای برای رونق شهرک حتی با مشارکت شهرداری تدوین گردد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند ادامه داد : با مطالعه و کار کارشناسی و فکر و ایده نو و خلاقانه برای جذب مردم اقداماتی صورت گیرد که از جمله احداث پارک بزرگ و مناسب برای شهرستان درمحل شهرک میلاد مرند است .

وی ادامه داد : با فکر و ایده نو ، سرمایه گذاری برای برگشت سرمایه در شهرک داشته باشید .