حضور کم رنگ ورزشکاران مرند در المپیادهای ورزشی

بهتاج : هیئت های ورزشی باید نسبت به بیمه اعضای خود اقدام کنند چرا که در غیر اینصورت راکد و غیر فعال محسوب خواهند شد.

معاون فرماندار ویژه مرند نیز ضمن اشاره به موفقیت تعدادی از ورزشکاران شهرستان در مسابقات کشوری و استانی گفت: هیئت ها و ورزشکارانی که مقامهای برتر استانی و کشوری کسب می کنند باید حمایت شوند.
به گزارش #جوان_فردا جلسه بررسی مشکلات هیاتهای ورزشی شهرستان مرند با حضور دکتر بهتاج و بخشدار بخش مرکزی و روسای هیاتهای ورزشی به ریاست علی شیخپور معاون سیاسی امنیتی فرماندار مرند در سالن اجتماعات  ساختمان فرمانداری تشکیل شد
علی شیخ پور تاکید کرد: هیئت های ورزشی نیز سعی کنند با اقدامات خود در راستای توسعه و پیشرفت ورزش شهرستان قدم برداشته و منافع شهرستان را در نظر گیرند.
بخشدار مرکزی مرند نیز به وجود سالن های نیمه کاره در روستاها اشاره کرد و گفت: امیدواریم اجرا و تکمیل این سالن ها که چند سال است آغاز شده و از جمله مطالبات مردمی در روستاها است مورد توجه قرار گیرد.
علی نیک نفس در خصوص تعیین تکلیف پیست اسکی پیام، مشخص شدن وضعیت واگذاری آن به سرمایه گذار را خواستار شد.

در ادامه بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم بیمه ورزشی ورزشکاران گفت: هیئت های ورزشی باید نسبت به بیمه اعضای خود اقدام کنند چرا که در غیر اینصورت راکد و غیر فعال محسوب خواهند شد.
وی ضمن اشاره به حضور کمرنگ ورزشکاران مرندی در المپیاد ورزشی امسال، تاکید کرد: ضروری است رییسان هیئت ها و مسوولان ورزشی شهرستان، در این خصوص توجه جدی داشته و بیشتر تلاش کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اهمیت تامین امکانات و منابع مالی برای توسعه ورزش گفت: آنچه در حوزه ورزش حائز اهمیت است وجود منابع انسانی بوده و می توان با کمترین امکانات و تلاش بیشتر در راستای قهرمان سازی عمل کرد.
وی خاطرنشان کرد: ما آماده کمک ویژه به هیئت های ورزشی که ورزشکاران آنها در مسابقات بین المللی حضور می یابند هستیم.
بهتاج در مورد تجهیز خانه ورزش در روستاها اظهار کرد: اداره کل آمادگی کامل برای تجهیز خانه های ورزش روستایی که محل آنها تامین و معرفی شوند را دارد.
وی همچنین به درخواست برای ایجاد خانه جودو در مرند اشاره کرد و افزود: با توجه به اعلام هیئت جودوی مرند در خصوص وجود خیر برای احداث خانه جودو، ما آمادگی تعامل و حمایت ویژه را در این زمینه داریم.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در مورد زمان های رایگان هیئت های ورزشی نیز گفت: هیئت های ورزشی باید از این زمان ها در جهت آموزش و استفاده رایگان ورزشکاران و قهرمانان خود استفاده کنند.

در این جلسه روسای ورزشهی شهرستان مرند تک تک مشکلات هیات  خود را بیان داشتند

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

در این جلسه سخنی از اسادیوم ۱۵۰۰۰ نفری تقلیل یافته به ۵۰۰۰ نفری بعداز ۱۲ سال گفته نشد

 

این متن از سایت فرمانداری استفاده شده است با کمی افزایش