معاون استاندار و فرماندار شهرستان مرند، معلم فن‌یار جهادگر شد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،داود گرشاسبی، معاون استاندار آذربایجان شرقی در راستای پیگیری دروس عقب‌افتاده دانش‌آموزان روستاهای محروم، معلم فن‌یار جهادگر شد. با تعطیلی اضطراری مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و به‌منظور پیگیری روند آموزش دانش‌آموزان مناطق محروم و کمترتوسعه‌یافته که امکان دسترسی به آموزش‌های مجازی را […]

به گزارش javanefarda.ir   روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ،داود گرشاسبی، معاون استاندار آذربایجان شرقی در راستای پیگیری دروس عقب‌افتاده دانش‌آموزان روستاهای محروم، معلم فن‌یار جهادگر شد.

با تعطیلی اضطراری مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و به‌منظور پیگیری روند آموزش دانش‌آموزان مناطق محروم و کمترتوسعه‌یافته که امکان دسترسی به آموزش‌های مجازی را ندارند، طرح معلمان فن‌یار جهادگر در استان آذربایجان شرقی عملیاتی شد.

طبق این طرح معلمان فن‌یار جهادگر به‌صورت غیرحضوری و از طریق تماس تلفنی پیگیر دروس عقب‌‌افتاده دانش‌آموزان می‌شوند؛ بر این اساس داود گرشاسبی، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان مرند طی تماس تلفنی با دو تن از دانش‌آموزان روستاهای کم‌برخوردار این شهرستان، به جمع معلمان فن‌یار جهادگر پیوست.